PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Head WC Rebels i.SL RD Team 314026 Head

Narty Head WC Rebels i.SL RD Team

314026

Narty Head WC Rebels i.SL RD Team są szybkie, zwinne i zdolne do bardzo agresywnych skrętów narty WCR iSL RD Team przemieniają młode talenty w profesjonalistów.

 
Długość

Narty Head WC Rebels i.SL RD Team są szybkie, zwinne i zdolne do bardzo agresywnych skrętów narty WCR iSL RD Team przemieniają młode talenty w profesjonalistów. Te gotowe do startów narty posiadają wszystkie cechy swoich starszych krewnych, włączając w to żywo reagujący profil Camber dla większej reaktywności i piorunującego przyspieszenia, dodatkowo rdzeń drewniany w konstrukcji Worldcup Sandwich z dającym kontrolę Titanalem oraz zapewniającym balans, lekkości i moc Graphene.

Dane techniczne:
  • Intelligence technology
  • Graphene
  • WC Sandwich Construction
  • RD racing top sheet
  • Race structured
  • UHM C base
  • Rebel Camber

PROMIEŃ: 12,0 @ 156
TALIOWANIE: 114 / 65 / 99 @ 156


Pamiętaj!
Do tej narty musisz osobno wybrać wiązania. Skontaktuj się z nami jeśli nie wiesz na które powinieneś się zdecydować. Chcesz poznać swoją cenę dla Race Programu? Dzwoń 42 636 22 21.


Uwaga: wybranych nart HEAD można używać jedynie w połączeniu z określonymi wiązaniami firmy HEAD lub Tyrolia, których montażem, dopasowaniem i serwisowaniem musi zająć się uprawniony sprzedawca sprzętu sportowego lub uprawniony serwisant. Zapewniane gwarancje przestaną obowiązywać, jeśli wiązania będą montowane, dopasowywane i serwisowane w sposób niewłaściwy.

Prawo do odwołania nie ma zastosowania w przypadku nart i wiązań, które zostały zamontowane i wstępnie dopasowane zgodnie z wymogami Użytkownika i których nie można zdemontować bez uszkodzenia nart (np. narty, w których wywiercono wcześniej otwory w celu zamontowania wiązań).


Technologie
Intelligence technology, Graphene, UHM C base, Race Camber
Taliowanie
114 / 65 / 99 @ 156
Promień skrętu
12,0 @ 156
Rdzeń
WC Sandwich Construction
Grupa
Race
1000000000538

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj