PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Rossignol EXPERIENCE 80 HD  Rossignol  EXPERIENCE 80 HD  Rossignol

Narty Rossignol EXPERIENCE 80 HD

RRF01ET

EXPERIENCE 80 HD to narta wzmacnia stopem Carbon Alloy Matrix dla zaawansowanych narciarzy z grupy all-mountain.

 
Długość
Kolor
  • Czarny

EXPERIENCE 80 HD to narta wzmacnia stopem Carbon Alloy Matrix dla zaawansowanych narciarzy z grupy all-mountain. Łączy w sobie cechy narty carvingowej (łatwa inicjacja skrętu) z uniwersalnością nart freeridowych. Technologia Carbon Alloy Matrix zwiększa trzymanie krawędzi i stabilność a w połaczeniu rockerem i szerszą talią wpływa na uniwersalność narty we wszystkich warunkach terenowych.
Dołączone wiązanie LOOK XPRESS 11 B83
40% poza trasy / 60% na trasy

TECHNOLOGIE
AIR TIP
Opatentowana technologia wyłącznie dla firmy Rossignol! Top narty wypełniony jest  powietrzem o maksymalnej lekkości i zbudowany tak aby zachować doskonałą sztywność skrętną. Masa narty rozkłada się od czubka po ogonzapewniając większą łatwość jazdy, bezpieczeństwo i wszechstronność. Środek ciężkości jest bliżej środka, koncentrując siły pod nogami narciarza.

CENTRAL DUALTEC
Łączy najlepsze cechy konstrukcji sandwich z konstrukcją cap. Konstrukcja cap zwiększa trwałość nart i ułatwia odbicie podczas gdy tradycyjny sandwich powoduje bezpośredni nacisk na krawędzie. Korzyści z połączonych konstrukcji to idealna sprężystość i silny nacisk na krawędż dla wygodnego sterowania.
Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport

CARBON ALLOY MATRIX
To nowe włókno, łącząc w sobie niezwykle lekką komstrukcje z wysoką wytrzymałościa, zapoczątkowało nową erę materiałów w produkcji nart. Carbon Matrix Alloy poprawia własciwości nart na całej długości, zarówno jeśli chodzi o przyczepność i wszechstronność ale także precyzję,  stabilność i zwrotność. Carbon Alloy Matrix jest wynikiem sprytnej mieszanki włókna węglowego i włókna bazaltowego. Carbon zapewnia przyspieszenie, lekkość i moc oddawania, natomiast Bazalt poprawia amortyzacje i właściwości stabilizujące.

AUTO TURN ROCKER
Najbardziej wszechstronne połaczenie rockera z camberem, posiada teraz dłuższy, bardziej progresywny profil dla zwiększenia stabilności i precyzji na twardym śniegu. Tradycyjny camber na długości 70% narty zachowuje moc, energię i trzymanie krawędzia rocker pozwala bez wysiłku na łatwe sterowanie i natychmiastową kontrolę prędkości w każdych warunkach śniegowych.
Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport

Specyfikacja

Weight 3,8 kg/paire
Sidecut 125 - 80 - 114 mm
Tip dimension 125
Waist dimension 80
Tail dimension 114
Ski Radius 17 m
Profile
Rocker height AUTO TURN ROCKER
Structure CENTRAL DUALTEC
Material
Core WOOD
Construction reinforcements CARBON ALLOY MATRIX
Construction other TIP PROTECTOR
Bindings
System XPRESS


Płeć
Mężczyna
Technologie
AIR TIP
CENTRAL DUALTEC
CARBON ALLOY MATRIX
AUTO TURN ROCKER
Taliowanie
125 - 80 - 114 mm
Promień skrętu
17 m
Wiązania
LOOK XPRESS 11 B83
Rdzeń
Drewno
Grupa
All Mountain
1000000000347

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj