PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Rossignol FAMOUS 6  Rossignol  FAMOUS 6  Rossignol

Narty Rossignol FAMOUS 6

RRF06BW

FAMOUS 6 to idealnie taliowane, damskie narty do całodziennej jazdy na przygotowanych trasach dla zaawansowanych narciarek. 

 
Długość
Kolor
  • Czarny

FAMOUS 6 to idealnie taliowane, damskie narty do całodziennej jazdy na przygotowanych trasach dla zaawansowanych narciarek. Łącząc technologię Tip Prop Rossignol (ultra-lekka waga) z rockerem zapewniają tradycyjną moc i przyczepność z łatwościa jazdy. Zastosowany w naszej konstrukcji lekki rdzeń drewniany zmniejsza o 20% wagą narty. FAMOUS 6 to niemęczące, zwinne a jednocześnie mocne narty na przygotowane stoki. 
W komplecie z wiązaniami LOOK XPRESS 11 W B83

PRO TIP
Lżejsze końcówki nart co ma umożliwić łatwiejszą inicjację skrętu przy zachowaniu maksymalnej stabilności podczas jazdy. Konstrukcja plastra miodu, który sprawia, że narty są bardziej komfortowe podczas jazdy jednocześnie zachowując dużą precyzje.

POWER TURN ROCKER
Tradycyjny camber na 90% długości narty nadaje moc, energie i trzymanie krawędzi a subtelny rocker na pozostałych 10% pozwala bez wysiłku na łatwe sterowanie i natychmiastową kontrolę prędkości w każdych warunkach śniegowych.
Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport

MINICAP SANDWICH
Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja zbudowana z rdzenia drewnianego, ścian bocznych pod kątem 30 °, włókna szklanego i wysokiej jakości laminatów. MINI CAP wzmacnia górną część narty, zwiększa trwałość i odporność na odpryski. Ścianki boczne narty są ustawione pod kątem do 30 °, zwiększając masę obrotową, co zmniejsza całkowitą wagę nart, wzmacnia krawędzie i ich trwałość.

Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport

LIGHT WOOD
FAMOUS 6 posiadają rdzeń wykonany z drewna paulownia, który jest o 30% lżejszy od tradycyjnego drewnianego rdzenia.

SPECYFIKACJA

Weight 3,1 kg/paire
Sidecut 126 - 74 - 110 mm
Tip dimension 126
Waist dimension 74
Tail dimension 110
Ski Radius 12 m
Profile
Rocker height POWER TURN ROCKER
Structure SANDWICH MINICAP
Material
Core LIGHT WOOD
Construction reinforcements FIBERGLASS
Bindings
System XPRESS W
Płeć
Kobieta
Technologie
PROP TIP
POWER TURN ROCKER
MINICAP SANDWICH
Taliowanie
126 - 74 - 110 mm
Promień skrętu
12 m
Wiązania
LOOK XPRESS 11 W B83
Rdzeń
LIGHT WOOD
Grupa
On Piste
1000000000348

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj