PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Rossignol Pursuit 600 Basalt TPX Rossignol Pursuit 600 Basalt TPX Rossignol

Narty Rossignol Pursuit 600 Basalt TPX

Rossignol Pursuit 600 Basalt TPX

Wykorzystaj siłę i moc. Całkowicie nowa linia i nowy model PURSUIT 600 BASALT. Przeznaczony głównie na trasy przygotowane dla ambitnego amatora.

 
Długość
Kolor
  • Czarny

Najmocniejsza strona to precyzyjny skręt carvingowy, na krawędzi na przygotowanym, twardym stoku. Model PURSUIT 600 BASALT wyposażony jest w przedni TIP Rocker, oraz konstrukcję PROP TIP & TAIL. Dzięki takiej konstrukcji narty bardzo łatwo ale i precyzyjnie inicjują i prowadzą skręt. Przez zredukowanie masy na dziobach i piętkach narty są wybitnie zwrotne szybkie i łatwo sterowalne. Dzięki budowie TORSION BOX doskonale trzymają na twardym, nawet zlodzonym stoku. Drewniany rdzeń wzmocniony BASALT nadaje narcie większą wytrzymałość, z zachowaniem komfortu i przyjaznego charakteru. Wymiary narty w talii - 73 mm pozwalają na szybkie i sprawne przejście ze skrętu w skręt, z zachowaniem pełnej energii i prędkości. Model bardzo dobrze oceniony na testach. Przeznaczenie - 100 % przygotowana trasa. wiązania AXIUM 120 TPI B80.

Płeć
Mężczyna
Technologie
Prop Tech. Power Turn Rocker. Oversized Sidecut. Minicap Sandwich. Basalt.
Taliowanie
127/73/109 mm (170 cm)
Promień skrętu
14 m (170 cm)
Wiązania
AXIAL3 120 TPI² B80 BLACK GREEN
Rdzeń
Wood Core
Grupa
On Piste
1000000000246

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj