PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Volkl Code UVO Volkl Code UVO Volkl

Narty Volkl Code UVO

115141
Symbioza sportowej dynamiki i all mountainowej wszechstronności. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO.
 
Długość
Kolor
  • Czerwony
Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO, wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall, dają narciarzom nowe możliwości – łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach. Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo stabilne bez utraty swojej dynamiki. Wytłumienie drgań w zakresie 360° sprawia, że narty wręcz kleją się do śniegu, a my mamy większe poczucie kontroli nad jazdą. Są lekkie i łatwe w prowadzeniu, adaptują się do wymagań terenu i narciarza – wyjściowo są mniej wymagające i wybaczają błędy, ale cały czas mają w sobie potencjał wyścigowej maszyny, czekający na wykorzystanie. Zwycięzca w kategorii „Narty Trasowe” na największych targach sprzętu sportowego ISPO  w Monachium.
Płeć
Mężczyna
Technologie
UVO Technology. Tip And Tail Rocker.

Taliowanie
122/76/104 mm (175 cm)
Promień skrętu
18 m (175 cm)
Wiązania
Xmotion 12.0 TCX
Rdzeń
Full Sensor Wood Core
Grupa
All Mountain
1000000000255

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj