PRODUKTY ARCHIWALNE Narty Volkl Racetiger SC UVO Volkl Racetiger SC UVO Volkl

Narty Volkl Racetiger SC UVO

115091165
Wszechstronne, nowoczesne slalomki na przygotowaną trasę, przeznaczone do jazdy krótszymi skrętami. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań.
 
Długość
Kolor
  • Żółty
Wszechstronne, nowoczesne slalomki na przygotowaną trasę, przeznaczone do jazdy krótszymi skrętami. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO, nowy profil Tip Rocker, nowe wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall dają tym nartom i narciarzom nowe możliwości – łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach. Dzięki nowej konstrukcji narty stały się bardzo zwrotne i zwinne, dodatkowo zyskując stabilność. Dzięki wytłumieniu drgań z zakresie 360° odnosi się wrażenie, że narty wręcz kleją się do śniegu. Dzięki PERFECT SETUP – idealnej kompozycji wszystkich parametrów nart, otrzymujemy sprzęt, na którym zawsze możemy polegać.
Płeć
Mężczyna
Technologie
UVO. Tip Rocker. Powered By Steel. Racetiger Speedwall.
Taliowanie
122/72/105 mm (165 cm)
Promień skrętu
14,0 m (165 cm)
Wiązania
xMotion 12.0 TCX D
Rdzeń
Full Sensor Woodcore
Grupa
Race
1000000000244

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj