Pielęgnacja Obuwia Nikwax Wosk Impregnujący do Skóry Licowej NI-28 Nikwax

Nikwax Wosk Impregnujący do Skóry Licowej

NI-28
25,00 zł

Nikwax Wosk Impregnujący do Skóry Licowej to wodoodporny płyn na bazie wody do obuwia ze skóry licowej. Środek do impregnacji o wysokiej wydajności, który zapewnia wsparcie i właściwości oddychające.

 

Nikwax Wosk Impregnujący do Skóry Licowej to wodoodporny płyn na bazie wody do obuwia ze skóry licowej. Środek do impregnacji o wysokiej wydajności, który zapewnia wsparcie i właściwości oddychające.

Wosk Impregnujący do Skóry Licowej™ (w płynie) Nikwax może być bezpiecznie stosowany do oddychającego, wodoodpornego obuwia. Zapewnia natychmiastową trwałą hydrofobowość (DWR), utrzymuje właściwości oddychające i uzupełnia w skórze środki garbujące. Ponadto, Wosk Impregnujący do Skóry Licowej™ (w płynie) Nikwax w kolorze czarnym/brązowym odświeża kolor. Jest niepalny, nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników, lotnych związków organicznych (związków VOC) ani fluoropochodnych węglowodoru. Wosk Impregnujący do Skóry Licowej™ (w płynie) Nikwax został specjalnie zaprojektowany i zoptymalizowany dla obuwia ze skóry licowej. Preparat na bazie wody wnika w przemakające miejsca. Może on być stosowany na mokrą i suchą skórę, nie powodując jej nadmiernego zmiękczenia.

Sposób aplikacji:

  1. Wyczyścić but wilgotną szczotką by usunąć zabrudzenia. Do plam tłustych i trudno usuwalnych stosować Żel Czyszczący do Obuwia™ Nikwax.

  2. Zabezpieczyć podłoże. Wstrząsnąć przed użyciem.

  3. Nacisnąć na gąbkę aż do zwolnienia zabezpieczenia. Stosować na mokrą skórę.

  4. Po upływie 2-3 minut zetrzeć szmatką nadmiar wosku.

  5. Wypolerować do połysku szmatką lub szczoteczką.


Uwaga:
Wosk Impregnujący do Skóry Licowej™ zmieni wygląd obuwia z nubuku na gładką woskowaną skórę.

Zostaw obuwie do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. W czubki butów można wepchnąć papier, który będzie wchłaniał nadmiar wilgoci; należy go wymienić, kiedy będzie mokry. Obuwie należy trzymać z dala od ognia i grzejników; zbyt szybkie suszenia może spowodować pękanie skóry i rozchodzenie się klejonych podeszew.

Pojemność
125 ml.
Wyposażenie dodatkowe
Gąbka
Technologie
Wyprodukowany na bazie wody wolny od PFC, zachowuje właściwości oddychające.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj