Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Nasi Partnerzy:


Bike Orient

Jeśli jesteście znudzeni zwykłymi maratonami MTB, nie kręci was jazda po wyznaczonej trasie a jednocześnie nie możecie sobie odmówić sportowych emocji Bike Orient jest dla was! Bike Orient to nic innego jak seria rowerowych rajdów na oreintacje. Cykl imprez na orientację, organizowany jest przez stowarzyszenie Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient od 2007 r. Rajdy adresowane są dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Coś dla siebie znajdą w nich zarówno osoby ze sportowym zacięciem jak również amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu i wycieczek krajoznawczych.


www.bikeorient.pl

Mr Scott

Jeśli próbujesz znaleść właśnie wymówkę, żeby nie iść na rower, albo nie masz pomysłu gdzie pojechać. Ten blog jest właśnie dla Ciebie i całej reszty szukających inspiracji na wycieczkę, nie tylko rowerową. Jak Mr Scott pisze "Blog ma na celu popularyzowanie rowerowych wycieczek po Łodzi, regionie łódzkim i okolicach. Znajdziesz tu opis trasy, zdjęcia miejsc, ludzi i zdarzeń oraz krótkie filmy. Miasto Łódź i województwo łódzkie są naprawdę piękne ! Zobaczysz, że "ONI są wszędzie", wszystko się łączy i odbija w tablicach ! Zachęcam do czynnego wypoczynku i powodzenia na trasach !!! Strona zyskała poparcie Wydziału Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz uznanie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego i Centrum Informacji Turystycznej Urzędu Miasta Łodzi." nic dodać nic ująć, gorąco zapraszamy do zapoznania się z blogiem!

Mr Scott jedzie do...

11825546_960887337322238_627550627097205
Młodzi w Łodzi

Program Młodzi w Łodzi powstał, aby zachęcić młodych ludzi do wiązania swojej przyszłości z Łodzią, wspierać rozwój kariery zawodowej łódzkich studentów oraz zapewnić lokalnym przedsiębiorcom i potencjalnym inwestorom wysoko wykwalifikowanej kadry. Dodatkowo MwŁ to również karta rabatowe dla uczestników programu, którą można wykorzystać na terenie miasta i również w Gold Sport.


Młodzi w Łodzi

logo-2.png
Karta Absolwenta

Karta Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego dedykowana jest absolwentom studiów licencjackich, magisterskich, magisterskich uzupełniających, doktoranckich oraz podyplomowych. O wydanie Karty mogą ubiegać się też absolwenci UŁ kontynuujący studia, np. absolwenci studiów I stopnia studiujący na studiach II stopnia. Karta uprawnia do korzystania z oferty przygotowanej przez jednostki Uniwersytetu Łódzkiego na preferencyjnych zasadach oraz ofert partnerów, głównie rabatów na usługi i produkty. Jako Gold Sport mamy przyjemność uczestniczyć w programie.

Karta Absolwenta

karta11.png
Bank Pekao SA

Współpraca z największymi jest nie tylko powodem do dumy, ale również wiele uczy. Z Bankiem Pekao nieprzerwanie współpracujemy od początku naszej działalności, a od kilku lat mamy przyjemność wzbogać ofertę Galerii Rabatów Banku Pekao S.A.


Galeria Rabatów Pekao

Galeria%20rabatow%20logo%20czerwone.png
Rzetelny Regulamin

W Gold Sport specjalizujemy się w nartach, rowerach i snowboardzie. Serwisujemy i persolnalizujemy sprzęt sportowy i wiemy, że nie da się znać  na wszystkim. Dlatego do ochrony prawnej naszego sklepu internetowego i dla pewności, że wszystko przebiega zgodnie z literą prawa, w naszym imieniu zadbał Rzetelny Regulamin.  


Rzetelny Regulamin