Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Gwarancja i reklamacja.

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie są nowe i oryginalnie zapakowane. Od momentu zakupu objętę są ochroną prawną. Oznacza to, że w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu można na zakupiony towar składać reklamacje.
Wyjątkiem są rowery firmy Trek oraz Scott. W przypadku rowerów tych firm producenci udzielają gwarancji na swoje produkty, na specjalnych warunkach. Bliższe informacje na ten temat mozna uzysakć poniżej:


Aby towar został przekazany do rozpatrzenia należy dostarczyć go do jednego z naszych sklepów albo osbiście, albo przesłać na wskazany adres. Zanim wyślesz do nas przesyłke upewnij się, że: posiadasz dowód zakupu i widniejąca na nim data potwierdza, iż jest on nadal objęty ochroną prawną oraz czy wypełniłeś odpowiedni formularz. Reklamowany towar powinien być oddany do rozpatrzenia czysty, aby ułatiwć pracę rzeczwoznawcy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, skontaktuj się z nami przed wysyłką. Udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i staramy sie robić to jak najszybciej. Pamiętaj jednak, że od chwili odebrania przez nas reklamowanego produktu, mamy czternaście dni na udzielenie odpowiedzi o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Odpowiedzi udzielamy telefonicznie, za pomocą e-mail lub listem poleconym. W przypadku, gdy reklamacja zostanie uznana i nie będziemy mogli naprawić, ani wymienić Ci reklamowanego produktu, zwrócimy Ci pieniądze. Skontaktujemy się wtedy z Toba i ustalimy jak to zrobić.

Pamiętaj! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.


Reklamowany towar należy wysłać na adres:
Gold Sport Spółka Jawna
ul. Żeromskiego 78
90-502 Łódź