Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Koszty wysyłki.

DO KOŃCA GRUDNIA (31.12.2018) DARMOWY TRANSPORT, BEZ KWOTY MINIMALNEJ.

Lubisz robić zakupy przez internet? Chcesz by Twój towar dotarł do Ciebie szybko i bezpiecznie? Na dodatek za przesyłkę nie chcesz nic zapłacić ? Trafiłeś w dobre miejsce! Wystarczy, że dokonasz zakupów w naszym sklepie za co najmniej 300 złotych, a towar dostarczymy Ci za darmo pod wskazany adres.

Przesyłki wysyłamy kurierem, InPost'em lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkami priorytetowymi. Dzięki temu otrzymujesz przesyłkę najszybciej jak to możliwe. Po otrzymaniu informacji o dokonaniu płatności (zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto, informacji od systemu PayU bądź Przelewy24 o prawidłowym przebiegu i zakończeniu transakcji, informacji od Santander Consumer Banku S.A o udzieleniu kredytu i przelaniu środków na nasze konto) towar zostaje wysłany do Ciebie w ciągu 24 godzin.

Na dokonanie płatności w naszym sklepie masz 7 dni, lecz jeśli chcesz by przesyłka dotarła do Ciebie szybko, postaraj się wpłacić pieniądze na nasze konto jak najszybciej.

W razie pytań dzwoń do nas lub pisz. Jeżeli masz utrudniony dostęp do swojej skrzynki e-mail, niezbędnych informacji udzielimy Ci również telefonicznie*!

Koszty przesyłki zakupów na kwotę poniżej 300 złotych uzależnione są od aktualnie obowiązującej tabeli opłat danego przewoźnika. Aktualnie wynoszą one:
• Przesyłka kurierska (Firma Kurierska DPD - Przesyłka Standardowa): 15,00 złotych.
• Paczkomaty InPost: 15,00 złotych.
• Paczka pocztowa priorytetowa: 16,00 złotych.

*koszt połączenia za minutę rozmowy zgodnie z taryfą operatora.