Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Wymiana lub zwrot towaru.

Nie pasuje Ci rozmiar, a może fason? Mimo wsyztko nie udało się dobrać koloru do reszty sprzętu lub garderoby? Może po prostu rozmyśliłeś się z zakupu, zanim paczka dotarła do Ciebie? Nic strasznego!

Dokonując zakupu w naszym sklepie, masz gwarancję możliwości wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w ciągu czternastu dni od daty zakupu! W tym terminie musisz pinformować nas o chęci dokonania wymiany lub zwrotu. Na odesłanie zakupionego u nas towaru masz kolejne 14 dni.

Wystarczy, że spakujesz zakupiony towar, wyślesz go do nas lub osobiście oddasz w sklepie, a my oddamy Ci pieniądze. Musisz pamiętać tylko o tym, by towar trafił do nas w stanie niezmienionym od momentu zakupu. Ważne też jest by do paczki włożyć wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy - link poniżej.

Pamiętaj też o tym, że pieniądze za zwracny towar nie znajdą się od razu na Twoim koncie lub nie zostaną od razu dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. Na dokonanie zwrotu pieniędzy mamy 14 dni. Korzystnie dla Ciebie jest więc podanie nam w przesyłace wszystkich danych niezbędnych do dokonania zwrotu pieniędzy. Przyspieszy to załatwienie sprawy.

Bardzo ważna informacja! Towary z kategorii
- Narty/Sprzęt/Narty (https://goldsport.pl/264-narty)
- Snowboard/Sprzęt/Deski Snowboardowe (https://goldsport.pl/300-deski-snowboardowe)
- Rowery/Rowery Męskie (https://goldsport.pl/197-rowery-meskie)
- Rowery/Rowery Damskie (https://goldsport.pl/198-rowery-damskie)
- Rowery/Rowery Dziecięce (https://goldsport.pl/199-rowery-dzieciece)
ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.
Kupując u nas nic nie tracisz i nie podejmujesz ryzyka złego doboru ubrań, butów czy sprzętu. Zmiana zdania czy błędny dobór rozmiaru nie są sytuacją bez wyjścia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń* do nas lub napisz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Towar należy wysłać na adres:
Gold Sport Spółka Jawna
ul. Żeromskiego 78
90-502 Łódź*koszt połączenia za minutę rozmowy zgodnie z taryfą opertora.