PRODUKTY ARCHIWALNE Ochraniacz SIDAS Shin Gel Pad CNF008200 SIDAS

Ochraniacz SIDAS Shin Gel Pad

CNF008200

Ochraniacz SIDAS Shin Gel Pad to sylikonowe protectory wielorazowego użytku. Blistry można nakleić np na goleń aby zabezpieczyć delikatne piszczele przed naciskiem podczas jazdy na nartach czy na snowboardzie. SIDAS Gel Pad niweluje powstawanie pęcherzy i odcisków i można je stosować również do innego typu obuwia aby zabazpieczyć stopy.

 
Rozmiar

Ochraniacz SIDAS Shin Gel Pad to sylikonowe protectory wielorazowego użytku. Blistry można nakleić np na goleń aby zabezpieczyć delikatne piszczele przed naciskiem podczas jazdy na nartach czy na snowboardzie. SIDAS Shin Gel Pad niweluje powstawanie pęcherzy i odcisków i można je stosować również do innego typu obuwia aby zabazpieczyć stopy. W opakowaniu znajduje się para, 2 arkusze żelowe, które pozwalają na zastosowanie doraźne, bądź poprzez cięcie można dowolnie dopasować kształt zabezpieczenia do ochranianego miesca. SIDAS Shin Gel Pad można myć i nadaje się do ponownego użytku nawet do 30 razy!

Cechy:
- 2 arkusze żelu ( 1 para )
- Wymiary 85 x 100 mm
- Możliwość dowolnego cięcia żelu i dopasowania dla optymalnej ochrony
- Nadaje się do wielokrotnego mycia i użytku.

Wysokość
80 mm
Szerokość
100 mm
Płeć
Unisex
Materiał
GEL
1000000000211

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj