Plecak Deuter Futura 22 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter
Plecak Deuter Futura 22 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter
Plecak Deuter Futura 22 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 22 34204 Deuter

Plecak Deuter Futura 22

34204-3514

Doskonała wentylacja, niska waga i bogate wyposażenie. To zalety plecaka Deuter Futura 22. Sprawdza się zarówno podczas jednodniowych pieszych wycieczek jak i użytku codziennego. Dzielona komora główna pozwala na lepsze ułożenie ekwipunku, a pokrowiec przeciwdeszczowy chroni zawartość przed przemoczeniem.

 
Kolor
 • Niebieski
 • Zielony

Najważniejszą zaletą plecaka Deuter Futura 22 jest jego niska waga i doskonała wentylacja. Dzięki zastosowanemu lekkiemu stelażowi z aluminium powietrze swobodnie przepływa w przestrzeni pomiędzy tylną ścianą plecaka a plecami. System wentylacyjny Aircomfort FLexLite jest niezwykle wydajny poprzez całkowite odsunięcie plecaka od pleców użytkownika. 

Deuter Futura 22 to doskonały plecak na jednodniowe wycieczki piesze. Niezależnie od warunków sprawdza się wtedy, gdy nie ma potrzeby by zabrać ze sobą większy ekwipunek. Zmieszczą się w nim najpotrzebniejsze rzeczy dla jednej lub dwóch osób. Ekwipunek można w nim rozmieścić tak by łatwo dostać się do wszystkich spakowanych rzeczy. Odpowiada za to dzielona komora główna.Takie rozwiązanie pozwala na oddzielenie rzeczy mokrych od suchych, czystszych od brudniejszych czy ciężkich od lekkich. W razie potrzeby komorę główną można połączyć, uzyskując większą przestrzeń.

Plecak wyposażony został w regulowany pas biodrowy, regulowany pas piersiowy oraz regulowane szelki tak, by ja najlepiej dopasować go do ciała użytkownika. Dodatkowe siatkowe kieszenie oraz boczne paski kompresyjne pozwalają na umieszczenie na zewnątrz plecaka dodatkowego ekwipunku. Kije lub inne przedmioty można przymocować do specjalnie wszytych troków. Drobne lub bardziej wartościowe przedmioty można umieścić w jednej z dwóch, zapinanych na zamek błyskawiczny kieszeni: jednej w środku, drugiej na zewnątrz. Kieszeń zewnętrzna wyposażona została w dodatkowe siatkowe kieszenie.

DEUTER AIRCOMFORT FUTURA SYSTEM
To system zbudowany z siatki oddzielającej plecy od plecaka. Stelaż - wykonany z elastycznej stali stanowi "serce plecaka". Siatka która jest rozpięta na stelażu umożliwia wyjątkowo efektywną cyrkulację powietrza pomiędzy plecami a plecakiem w trzech kierunkach. Renomowany Instytut w Hochenstein potwierdził, iż zastosowanie oryginalnego systemu z siatką firmy Deuter, redukuje potliwość o 25 procent. Badania dowiodły również, iż System Aircomfort pozwala podczas wysiłku obniżyć temperaturę ciała o około 3 stopnie Celsjusza. Ta zależność ma istotny wpływ na obniżenie tętna a tym samym na odciążenie układu krążenia i zachowanie większych rezerw energii.Dzięki głęboko osadzonym pasom nośnym i zastosowanym trokom stabilizującym (w górnej części pasów nośnych), plecak można w odpowiedni sposób wypozycjonować i dostosować do długości pleców. Miękkie poduszki w dolnej części systemu, ulepszają dopasowanie plecaka, odciążają ramiona i podnoszą komfort podczas marszu. W większych modelach z zastosowaniem Systemu Aircomfort, nadano nowy kształt tej części systemu która obejmuje dół pleców poprzez dodatkowe wypełnienie jej pianką 3D-AirMesh, dzięki temu plecak lepiej przylega a biodra przy zapiętym pasie jeszcze lepiej odbierają ciężar z ramion.

 1.     Miękko i anatomicznie wykonane pasy nośne, pokryte tkaniną 3D-AirMesh.
 2.     Dodatkowe troki umożliwiające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka oraz wyregulowanie do długości pleców.
 3.     Otwarta przestrzeń dla niezakłóconej cyrkulacji powietrza w trzech kierunkach.
 4.     Stelaż plecaka, wykonany ze specjalnego rodzaju stali pozwalającego zachować elastyczną i lekką strukturę szkieletu oraz jednocześnie nadający odpowiednie napięcie siatce.
 5.     Wypełniony wkładkami wentylacyjnymi pas biodrowy, anatomicznie uformowany, zapewniający wygodę oraz stabilność.

Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold SportSzczegóły wyposażenia:

 • Podkładki biodrowe i ramiączka z miękkiej, oddychającej siatki Soft Air Mesh
 • Szelki z paskami regulacji obciążenia
 • Paski kompresyjne z boku do regulacji pojemności
 • Praktyczna przednia kieszeń z przegródkami z siatki
 • Siatkowe kieszenie boczne
 • Wewnętrzna kieszeń na bukłak
 • Troki na kije trekkingowe
 • Odblaskowe wstawki
 • Odblaskowa pętelka do zamocowani rurki
 • Oddzielna komora dolna
 • Zdejmowana osłona przeciwdeszczowa
 • Kompatybilność z bukłakiem wyspoażonym w rurkę
Wysokość
50 cm
Szerokość
31 cm
Głębokość
20 cm
Waga
1140 g
Pokrowiec przeciwdeszczowy
+
Regulowany system nośny
-
Pojemność
22 l
Dzielona komora główna
+
Płeć
Mężczyna
Komora na komputer
-
Paski kompresyjne
+
Troki na kije
+
Rozmiar
16-30 litrów
Materiał
Deuter-Super-Polytex
Macro Lite 210
Ruchomy pas biodrowy
-
Rocznik
2017 r.
1000000000035

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj