Plecak Deuter Futura 26 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
Plecak Deuter Futura 26 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
Plecak Deuter Futura 26 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
Plecak Deuter Futura 26 PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura 26 34234 Deuter

Plecak Deuter Futura 26

34234-3033

Mały, męski plecak trekkingowy. Doskonały na kilkudniowe wycieczki górskie. Lekki aluminiowy stelaż jest częścią trójdrożnego systemu wentylacji Aircomfort LiteFlex. Dzielona komora główna jest zamykana na klapę.

 
Kolor
 • Niebieski
 • Zielony

Wyposażenie plecaka Deuter Futura 26 obejmuje wszystkie najważniejsze elementy dużego plecaka trekkingowego. Jest więc on, pomimo małych rozmiarów, bardzo pakowny. Mozna go niemalże idealnie dopasować do ciała. System troków daje mozliwość dpięcia do plecaka wielu dodatkowych elementów wyposażenia.

Plecak wyposażony został w regulowany pas biodrowy o anatmoicznym kształcie, wyposażony w kieszonki, regulowany pas piersiowy oraz regulowane szelki tak by ja najlepiej dopasować go do ciała użytkownika. Dodatkowe siatkowe kieszenie oraz boczne paski kompresyjne pozwalają na umieszczenie na zewnątrz plecaka dodatkowego ekwipunku. Dodatkowe zapinane kieszenie skrzelowe pozwalają na umieszczenie podręcznych przedmiotów. Kije lub inne przedmioty można przymocować do specjalnie wszytych troków. Drobne lub bardziej wartościowe przedmioty można umieścić w jednej z dwóch, zapinanych na zamek błyskawiczny kieszeni: jednej w środku, drugiej na zewnątrz. Kieszeń zewnętrzna wyposażona została w dodatkowe siatkowe kieszenie.

Deuter Futura 26 to doskonały plecak na kilkudniowe rekreacyjne wycieczki po górach. Wyposażony został w rewolucyjny system wentylacji, który jest niezwykle wydajny poprzez całkowite osunięcie plecaka od pleców użytkownika. Aluminowy stelaż został ukształtowany tak by powietrze dochodziło pod plecak aż z trzech stron.

Komora główna została podzielona na dwie częsci. Do kożdej z nich jest niezależny dostęp. Pozwala to na racjonalne rozmieszczenie ekwipunku oraz łatwy dostęp do niego. Aby wyjąć rzeczy, które znajdują się na dnie plecaka nie trzeba wyjmować całej jego zawartości. Takie rozwiązanie pozwala na oddzielenie rzeczy mokrych od suchych, czystszych od brudniejszych czy ciężkich od lekkich. W razie potrzeby komorę główną można połączyć, uzyskując większą przestrzeń. Komora główna jest zamykana klapą, która wyposażona została w zapinane na zamki kieszenie. W jej wewnętrznej części znajduje się wydrukowana informacja o sposobach komunikacji alarmowej w górach oraz o procedurach postępowania w wypadku zagrożeń. Do klapy doszyto troczki, przez które mozna przewlec linki. Pozwala to na umieszczenie na szczycie plecaka dodatkowych przedmiotów: np karimaty.

DEUTER AIRCOMFORT FUTURA SYSTEM
To system zbudowany z siatki oddzielającej plecy od plecaka. Stelaż - wykonany z elastycznej stali stanowi "serce plecaka". Siatka która jest rozpięta na stelażu umożliwia wyjątkowo efektywną cyrkulację powietrza pomiędzy plecami a plecakiem w trzech kierunkach. Renomowany Instytut w Hochenstein potwierdził, iż zastosowanie oryginalnego systemu z siatką firmy Deuter, redukuje potliwość o 25 procent. Badania dowiodły również, iż System Aircomfort pozwala podczas wysiłku obniżyć temperaturę ciała o około 3 stopnie Celsjusza. Ta zależność ma istotny wpływ na obniżenie tętna a tym samym na odciążenie układu krążenia i zachowanie większych rezerw energii.Dzięki głęboko osadzonym pasom nośnym i zastosowanym trokom stabilizującym (w górnej części pasów nośnych), plecak można w odpowiedni sposób wypozycjonować i dostosować do długości pleców. Miękkie poduszki w dolnej części systemu, ulepszają dopasowanie plecaka, odciążają ramiona i podnoszą komfort podczas marszu. W większych modelach z zastosowaniem Systemu Aircomfort, nadano nowy kształt tej części systemu która obejmuje dół pleców poprzez dodatkowe wypełnienie jej pianką 3D-AirMesh, dzięki temu plecak lepiej przylega a biodra przy zapiętym pasie jeszcze lepiej odbierają ciężar z ramion.

 1.     Miękko i anatomicznie wykonane pasy nośne, pokryte tkaniną 3D-AirMesh.
 2.     Dodatkowe troki umożliwiające wypozycjonowanie i ustabilizowanie plecaka oraz wyregulowanie do długości pleców.
 3.     Otwarta przestrzeń dla niezakłóconej cyrkulacji powietrza w trzech kierunkach.
 4.     Stelaż plecaka, wykonany ze specjalnego rodzaju stali pozwalającego zachować elastyczną i lekką strukturę szkieletu oraz jednocześnie nadający odpowiednie napięcie siatce.
 5.     Wypełniony wkładkami wentylacyjnymi pas biodrowy, anatomicznie uformowany, zapewniający wygodę oraz stabilność.

Serwis rowerowy, narciarski i snowboardowy w Łodzi - Gold Sport


Szczegóły wyposażenia:

 • Anatomicznie ukształtowany pas bidorowy wyposażony w kieszenie
 • Szybka i precyzyjna regulacja pasów i szelek
 • Podkładki biodrowe i ramiączka z miękkiej, oddychającej siatki Soft Air Mesh
 • Lekki i zarazme bardzo wytrzymały materiał
 • Boczne kieszenie skrzelowe
 • Szelki z paskami regulacji obciążenia
 • Paski kompresyjne z boku do regulacji pojemności
 • Wewnętrzne kiesznie na wartościowe przedmioty w klapie
 • Troki na klapie do zamocowania linek
 • Siatkowe kieszenie boczne
 • Wewnętrzna kieszeń na bukłak
 • Troki na kije trekkingowe
 • Odblaskowe wstawki
 • Odblaskowa pętelka do zamocowani rurki
 • Oddzielna komora dolna
 • Zdejmowana osłona przeciwdeszczowa
 • Kompatybilność z bukłakiem wyspoażonym w rurkę
 • Etykieta SOS
Wysokość
66 cm
Szerokość
29 cm
Głębokość
19 cm
Waga
1530 g
Pokrowiec przeciwdeszczowy
+
Regulowany system nośny
-
Pojemność
26 + 3 l
Dzielona komora główna
+
Płeć
Mężczyna
Komora na komputer
-
Paski kompresyjne
+
Troki na kije
+
Rozmiar
16-30 litrów
Materiał
Deuter-Super-Polytex
Macro Lite 210
Ruchomy pas biodrowy
-
Rocznik
2017 r.
4046051048352

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj