PRODUKTY ARCHIWALNE Plecak Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Deuter Futura Vario 45 + 10 SL Deuter

Plecak Deuter Futura Vario 45 + 10 SL

34304-5560

Wygoda i dopasowanie: regulowany system nośny, ruchomy pas biodrowy oraz doskonała wentylacja. Futura Vario 45 + 10 SL jest doskonałym damskim plecakiem wyprawowym, na długie, kilkunastodniowe wyjazdy. SPrawdza się zarówno w górach jak i podczas każdej innej wycieczki.

 
Kolor
 • Czerwony

Plecak Deuter Futura Vario 45 + 10 SL jest wprost doskonały na długie wycieczki górskie. Doskonale sprawdza sie wszędzie tam, gdzie cały ekwipunek musisz zabierać ze sobą. Jego wielkość pozwala już na spakowanie ekwipunku na wycieczki dłuższe niż kilka dni, a nawet kilkanaście. Jedna osoba zabierze w nim wszystko co niezbędne nie tylko w górach. Wygodna i dobrze wentylowana konstrukcja pozwala na jego wykorzystanie również podczas innego rodzaju turystyki pieszej.

Nadrzędna zaletą Deuter Futura Pro 40 SL jest jego system nośny. Łatwy w dopasowaniu w pełni regulowany Vari Fit System pozwala na dopasowanie go do sylwetki i wzrostu korzystającej z niego osoby. Dzięki temu noszenie nawet bardzo ciężkiego wyposażenia nawet na bardzo długich trasach nei będzie już tak uciążliwe. Dzięki Vari Fit System około 70% ciężaru plecaka spoczywa podczas marszu nie na ramionach, a na biodrach. Ruchomy pas biodrowy, Vari FLex, który utrzymuje plecak w pozycji pionowej. Zapobiega to ruchom plecaka na boki. Poprawia komfort noszenia oraz podwyższa bezpieczeństwo podczas pokonywania dużych różnic wzniesień. Miękkie elementy szelek i pasa biodrowego, wykonane zostały z wentylowanej siatki 3D AirMesh. Za doskonałą wentylację odpowiada Aircomfort Flexlite, który składa się z aluminiowego, lekkiego stelaża, oddzielającego plecak od pleców.

Dodatkową pojemnośc plecaka można uzyskać dzięki kominowi wszytemu w górną część komory głównej. Zakrywająca ją klapa jest wysuwana. Jej położenie mozna regulować za pomoca wszystch pasów.

Deuter Futura Vario 45 + 10 SLto plecak damski, dopasowany do budowy kobiecego ciała. Jest mniejszy do odpowiednika męskiego, dzięki czemu ma znacznie niższą wagę. Jego szelki zostały zwężone i ukształtowane, a pas biodrowy jest węższy by lepiej przenosił ciężar ekwipunku. Spośród innych plecaków wyróżnia go wyjątkowa kolorystyka.

Komora główna została podzielona na dwie części. Do każdej z nich jest niezależny dostęp. Pozwala to na racjonalne rozmieszczenie ekwipunku oraz łatwy dostęp do niego. Aby wyjąć rzeczy, które znajdują się na dnie plecaka nie trzeba wyjmować całej jego zawartości. Takie rozwiązanie pozwala na oddzielenie rzeczy mokrych od suchych, czystszych od brudniejszych czy ciężkich od lekkich. W razie potrzeby komorę główną można połączyć, uzyskując większą przestrzeń. Komora główna jest zamykana klapą, która wyposażona została w zapinane na zamki kieszenie. W jej wewnętrznej części znajduje się wydrukowana informacja o sposobach komunikacji alarmowej w górach oraz o procedurach postępowania w wypadku zagrożeń. Do klapy doszyto troczki, przez które można przewlec linki. Pozwala to na umieszczenie na szczycie plecaka dodatkowych przedmiotów: np. karimaty.

Plecak wyposażony został w regulowany pas biodrowy o anatomicznym kształcie, wyposażony w kieszonki, regulowany pas piersiowy oraz regulowane szelki tak by ja najlepiej dopasować go do ciała użytkownika. Dodatkowe siatkowe kieszenie oraz boczne paski kompresyjne pozwalają na umieszczenie na zewnątrz plecaka dodatkowego ekwipunku. Dodatkowe zapinane kieszenie skrzelowe pozwalają na umieszczenie podręcznych przedmiotów. Kije, czekany raki lub inne przedmioty można przymocować do specjalnie wszytych troków. Drobne lub bardziej wartościowe przedmioty można umieścić w jednej z dwóch, zapinanych na zamek błyskawiczny kieszeni: jednej w środku, drugiej na zewnątrz. Kieszeń zewnętrzna wyposażona została w dodatkowe siatkowe kieszenie.

Szczegóły wyposażenia:

 • Ruchomy, anatomicznie ukształtowany pas biodrowy Vari Flex, wyposażony w kieszenie oraz wygodne wykończenia 3D AirMesh
 • Regulowany, łatwy w dopasowaniu system nośny Vari Fit
 • Szybka i precyzyjna regulacja pasów i szelek
 • Podkładki biodrowe i ramiączka z miękkiej, oddychającej siatki 3D AirMesh
 • Lekki i zarazem bardzo wytrzymały materiał
 • Boczne kieszenie skrzelowe
 • Szelki z paskami regulacji obciążenia
 • Paski kompresyjne z boku do regulacji pojemności
 • Wewnętrzne kiszenie na wartościowe przedmioty w klapie
 • Troki na klapie do zamocowania linek
 • Siatkowe kieszenie boczne
 • Wewnętrzna kieszeń na bukłak
 • Troki na kije trekkingowe, czekany i raki
 • Odblaskowe wstawki
 • Odblaskowa pętelka do zamocowani rurki
 • Oddzielna komora dolna
 • Zdejmowana osłona przeciwdeszczowa
 • Kompatybilność z bukłakiem wyposażonym w rurkę
 • Etykieta SOS
Wysokość
74 cm
Szerokość
34 cm
Głębokość
28 cm
Waga
2200 g
Pokrowiec przeciwdeszczowy
+
Regulowany system nośny
+
Pojemność
45 + 10 l
Dzielona komora główna
+
Płeć
Kobieta
Komora na komputer
-
Paski kompresyjne
+
Troki na kije
+
Rozmiar
31-45 litrów
Materiał
Deuter-Super-PolytexMacro Lite 210
Ruchomy pas biodrowy
+
Rocznik
2017 r.
1000000000061

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj