PRODUKTY ARCHIWALNE Płyn Do Prania Holmenkol Textile Wash 250 ml imprholmtextwash250 Holmenkol

Płyn Do Prania Holmenkol Textile Wash 250 ml

imprholmtextwash250

Wysokiej jakości, skuteczny środek do prania do wszelkiego rodzaju odzieży sportowej i termoaktywnej. Usuwa brud nie niszcząc przy tym odzieży. Doskonale sprawdza się do prania odzieży z membranami oraz wykonanych z delikatnych mikrowłókien.

Holmenkol Textile Wash został wyrpodukowany z myślą o praniu każdego rodzaju odziezy sportowej. Idealnie sprawdza się podczas prania odzieży z membranami, odzież z syntetycznymi ocieplinami, polarów czy bielizny. Jest doskonały zarówno do odzieży letniej jak i zimowej.

Jest niezykle wydajny w niskich temperaturach. Pranie w temoeraturach do 40 stopni Celjsusza jest bowiem wymogiem większości producentów odzieży technicznej. Jest delikatny i zarazem niezykle skuteczny. Nie niszczy odzieży i sprawdza sie nawet podczas prania ręcznego. Dzięki wysokiej skuteczności nie wymaga użycia wybielaczy czy płynów zmiękczających.

Oprócz widocznych zabrudzeń niezywkle efektywnie usuwa również, powstające podczas aktywności fizycznej zapachy. Zapobiega utrzymywaniu się zapachu potu oraz wspomaga szybkie schnięcie wypranej odzieży. Specjalnie opacowana techologia Active Dry zwiększa przyjmowanie przez tkaninę wody, co poprawia właściwości czyszczące Textile Wasg i poprawia oddychalność tkanin.

Przed użyciem zapoznaj się z isntrukcjami podanymi przez producenta. Tylko stsowanie się do zelaceń producenta daje gwarancję skuteczności preparatu i zapobiega uszkodzeniom materiałów, z jakich wykonana została odzież.

Na wyjątkowo siilne zabrudzenia, plamy z krwi, gliny, błota, wsoku czy smoły zaleca się stosowanie odplamiacza Holmenkol Pre Wash Sport.


Pojemność
250 ml

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj