PRODUKTY ARCHIWALNE Pokrowiec Deuter Raincover I 39520 Deuter

Pokrowiec Deuter Raincover I

39520-3013

Doskonała ochrona plecaka przed warunkami atmosferycznymi. Wodoszczelny dzięki powłoce z PU i klejonym szwom. Deuter Raincover I na plecaki 20-35 litrów.

 
Kolor
  • Niebieski
  • Żółty

Powłoka PU i klejone szwy w pełni chronią Twój bagaż przed przemoczeniem. Wodoodporny pokrowiec Deuter Raincover I zabezpiecza zawartość plecaka przed deszczem, śniegiem, rosą, mgła oraz sam plecak przed przybrudzeniem i niewielkimi uszkodzeniami. Przydaje się wszędzie tam gdzie nie ma pewności co do pogody. Jego nieiwelki rozmiar ułatwia przechowywanie pokrowca wtedy, kiedy nie jest używany.

Deuter Raincover I został pomyślany o pleckach o pojemności między 20, a 35 litrów. Doskonale chroni też mniejsze plecaki, buty, odzież lub pojedyncze przedmioty czy saszetki w przypadku przymusowego postoju. Stanowi wtedy niewielką plandekę.

Kolory w Deuter Raincover I zostały specjalnie dobrane tak by poprawiać widoczność plecaków w trudnych warunkach terenowych. Mają też za zadanie ułatwić służbom ratowniczym odnalezienie osób wzywających lub potrzebujących pomocy.

Szczegóły techniczne:

  • Powłoka PU
  • Klejone szwy
  • Na plecaki 20-35 litrów
  • Odblaskowe kolory
Wysokość
60 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
25 cm
Waga
85 g
Płeć
Unisex
Rozmiar
16-30 litrów
Materiał
Deuter-Taffeta-Nylon
Rocznik
2018 r.
4046051010816

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj