PLECAKI DLA DZIECI

Model GOGO XS to dziecięca wersja rewelacyjnego plecaka miejskiego o tej samej nazwie. Jest to również pierwszy model plecaka dla dzieci z systemem nośny Airstripes, który wyjątkowo dobrze sprawdza się w pozostałych plecakach miejskich.WALDFUCHS 14 to niezwykle wytrzymały model plecaka dziecięcego, którego konstrukcja została wsparta sztywną dolną podstawą oraz materiałem RIP-STOP. Dla większej wygody zastosowano również wyjmowane usztywnienie pleców, które teraz może służyć jako karimata oraz raincover chroniący plecak przed deszczem.

BIKE I 

Bike to praojciec wszystkich plecaków rowerowych, ale wiek w tym przypadku to tylko i wyłącznie atut. Przez 25 lat ewoluował, stawał się coraz bardziej dopracowany i coraz lżejszy. Najnowszy Bike I jest zatem jeszcze bardziej zgrabny i praktyczny. Waga w stosunku do poprzedniej wersji spadła od 50 do 90 g w zależności od modelu, czyli nawet o 10%. Całkowicie przemodelowany front i bardziej praktyczny kształt plecaka jest jeszcze lepiej dopasowany do wymagań rowerzystów. Duża ilość kieszonek w środku ułatwia utrzymanie porządku i ułatwia dostęp do rzeczy. Teraz każda z wersji jest kompatybilna z bukłakiem o pojemności do 3 litrów, a nie jak dotąd tylko 2 l. Plecak posiada także zintegrowany, chowany uchwyt do mocowania kasku oraz wyciąganą piankową matę. Prosty design nie sprawia, że plecak jest prosty. Zaawansowany system nośny Airstripes, który dobrze współpracuje i ochrania kręgosłup w pozycji kolarskiej, również bardzo dobrze stabilizuje całość i dba o odpowiednie rozłożenie ciężaru.

TRANS ALPINE

Legendarny plecak rowerowy doczekał się nowej wersji. W celu zapewnienia jeszcze wyższego poziomu komfortu w modelu Trans Alpine wprowadzono nowy system nośny oraz wygodniejszą konstrukcję pasa biodrowego. System zaciągania pasa jest teraz szybszy i wygodniejszy co gwarantuje większą wygodę podczas użytkowania, a punkt zaczepienia został przeniesiony bardziej do tyłu dzięki czemu pas jeszcze lepiej oplata się wokół bioder. Klasyczny system Airstripes wzbogacono elastycznymi aluminiowymi usztywnieniami, które dbają o właściwą pozycje plecaka na plecach podczas jazdy. System nośny w modelu Trans Alpine zapewnia teraz maksymalny stopień wentylacji przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej powierzchni styczności plecaka z plecami. Gwarancją wygody jest również zastosowanie trzech typów pianki: miękkiej na szelkach, przewiewnej na plecach i wygładzonej na pasie biodrowym. Poza nowym wyglądem w plecaku Trans Alpine zadbano również o detale. Od teraz posiada on zintegrowany uchwyt na kask wykończony aluminiowymi zaczepami oraz szersze i wytrzymalsze kieszenie boczne z siatki typu mesh. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie dodatkowej kieszeni na smartfona w bocznej części plecaka z możliwością bezpośredniego sięgnięcia do niej bez konieczności ściągania plecaka.

TRANS ALPINE PRO 

Trans Alpine Pro na rok 2019 to jeszcze więcej praktycznych rozwiązań ułatwiających rowerzystom wykorzystanie wolnego czasu i więcej przyjemności na wycieczkach rowerowych. Górna część szelek, które zostały wyposażone w technologię Active Fit odpowiadającą za dopasowanie pasków do kształtu i szerokości ramion została pokryta mocnym antypoślizgowym materiałem, który ułatwia przenoszenie roweru na plecach. System nośny Airstripes Pro z trzema kanałami wentylacyjnymi ułatwia wentylację i odprowadzanie nadmiaru wilgoci z pleców. Masywniejszy pas biodrowy lepiej zabezpiecza plecak i go stabilizuje. Duża elastyczna kieszeń zewnętrzna pomieści nie tylko kurtkę czy drobiazgi, ale nawet kask. Pojemność wersji męskiej nie została zmieniona i dalej wynosi 28 litrów, natomiast wersja SL otrzymała dodatkowe 2 litry, czyli teraz pomieści 26 litrów bagażu.

WALKER

Coraz większy wzrost zainteresowania plecakami miejskimi i stylem retro spowodował konieczność wprowadzenia do kolekcji nowych modeli plecaków. Linie tą charakteryzuje klasyczna budowa oraz stonowane kolory wyróżniające się spośród pozostałych serii. Seria Walker w odróżnieniu od innych plecaków tego typu dostępnych na rynku została wyposażona w nowoczesny system nośny gwarantujący wygodę i funkcjonalność. Jest to również uzupełnienie istniejącej już kolekcji Classic (Groden + Zugspitze) o plecaki z klasycznym systemem nośnym.