Zanim nas odwiedzisz przygotuj się do wizyty:

  1. Na przymiarkę butów zabierz ze sobą skarpetki, najlepiej te same skarpetki, w których będziesz jeździć. Zalecamy parę cieńszych wełnianych lub syntetycznych skarpet snowboardowych, które ograniczają masę i odprowadzają wilgoć ze stóp. Jeśli właśnie odkryłeś że masz dziurę w skarpetkach albo z pary została tylko jedna... spokojnie mamy ich dużo na miejscu. Chcesz dowiedzieć się więcej dlaczego skarpety są tak istotne sprawdź ten artykuł
  2. Twoje stopy puchną trochę w ciągu dnia, więc przymierz buty po południu, aby uniknąć powrotu do domu z parą, która okazuje się zbyt ciasna po rozpoczęciu jazdy.
  3. Jeszcze nie robiłeś zakupów w naszym sklepie? Super! Musisz spróbować. Zapomnij o tym że słyszałeś na temat brandów,  że jedna marka jest taka a inna owaka, albo kiedyś lubiłeś jeszcze inną markę. Pozwól nam mierzyć, pytać i rozmawiać z Tobą. Pozwoli nam to na dobór optymalnie dobranych butów.
  4. Nie kupujesz pierwszej pary butów? To dobrze pamiętaj, przed przyjściem do Gold Sport załóż te stare i zobacz gdzie odczuwasz dyskomfort.
  5. Jeśli przymierzasz buty snowboardowe zwróć uwagę, aby zacisnąć dobrze sznurowanie wkładki, a następnie dociągnij system sznurowania buta.
  6. But narciarski oceniaj dopiero po spięciu klamr. Nie sprawdzamy butów nie zapiętych. Nawet jeśli na początku jest trochę ciasno daj butom 5 minut.
  7. Podczas przymiarki butów snowboardowych chodź po sklepie. Dla narciarzy mamy specjalne miejsce :). Zginaj się do przodu i do tyłu, na boki. Pamiętaj: zginanie do przodu i do tyłu symuluje nacisk na palce i brzegi pięty, dzięki czemu nie chcesz, aby pięta zbytnio się unosiła lub ślizgała.
  8. To, że marzną Tobie stopy nie oznacza że możesz jeździć w kilku parach skarpet i dlatego szukasz większych butów. Powiedz nam o tym a pokażemy gotowe rozwiązania.
  9. Nie myśl o zakupie butów na dzień przed wyjazdem. Szkoda, Twoich pieniędzy, wyjazdu i nóg. Wychodząc z butami z naszego sklepu często prosimy o przymiarkę w domu i poczynienie kilku obserwacji. Tylko dzięki współpracy miedzy Tobą a sprzedawcą masz pewność prawidłowego wyboru.
  10. Kolor nie jeździ. Podczas dobru butów zawsze priorytet dla nas ma Twój komfort. Dopiero na kolejnym miejscu jest estetyka.

Nie ma pytań na które nie chcemy bądź nie odpowiadamy. Obsługując klientów z całej Polski zależy nam na 100% zaufaniu do nas i do naszej pracy. Dlatego często z góry informujemy jaki efekt można osiągnąć w przypadku danego buta i stopy, tak aby nie narażać Cię na bezsensowne dojazdy, stratę czasu i brak zadowolenia.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj