TECHNOLOGIA DOSTĘPNA W BUTACH NARCIARSKICH K2

Amerykańska marka K2 obecna jest w świadomości narciarzy już przeszło 50 lat. Pół wieku to czas, który amerykanie poświęcili na produkcję nart, ale od kilku lat postanowili powalczyć również na polu butów narciarskich. Co K2 ma do zaoferowania fanom marki i nie tylko w kontekście dopasowania butów narciarskich K2 proponuje rozwiazanie FitLogix.

KLUCZOWE TECHNOLOGIE W BUTACH K2

  • POWERFUSE SPYNE (obecny w liniach Recon & Anthem) Sztywny PU zapewniający kontrolę i sztywność boczną osiągnięte dzięki tylnemu, wtryskiwanemu podczas produkcji buta podparciu w kształcie litery „Y”, które dodaje siły i mocy. Zmaksymalizowanie sprawności ruchowej w przód / w tył oraz sztywności bocznej, zapewniającej responsywność w każdym rodzaju terenu.

  • POWERLOCK SPYNE (obecny w liniach Mindbender i Mindbender Alliance) Intuicyjny, mocny mechanizm chodzenia z regulacją pochylenia do przodu w połączeniu z usztywniającym Spyne. Pozwala na 50-stopniowy zakres ruchu podczas wędrówek i bezlitosne, mocne połączenie podczas jazdy na nartach. Mechanizm można również wyregulować, aby dostosować pochylenie buta do przodu w zakresie 10-17º.

  • FAST FIT INSTEPS Miękki PU ułatwiający zakładanie.

  • KORPUS SKORUPY Średnia sztywność PU dla lepszego owinięcia, zamknięcia i tłumienia

  • POWER CHASSIS Sztywny poliuretan zapewniający natychmiastowe przeniesienie mocy, sztywność skrętna i wytrzymały interfejs palców

Wszystkie buty K2 były tak projektowane, aby były "bootfitter friendly" co oznacza, że w każdym punkcie zajmujących się tego typu czynnościami jesteś w stanie otrzymać pomoc w poprawieniu komfortu buta na wielu poziomach.

POWERLITE SHELL

Stworzeniu skorupy buta w technologii POWERLITE przyświecała idea otrzymania najlepszych, najtrwalszych i najlżejszych butów narciarskich, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. I to właśnie na tym fundamencie, tworzono buty Mindbender, Recon i Anthem. To co je wyróżnia to wykonanie z 4 różnych TPU o zoptymalizowanej grubości ścianki.

Pebax Bio-Resin - lekki, przyjazny dla środowiska materiał zapewniający energiczny i spójny fl w szerokim zakresie temperatur. Zintegrowane okucia Tech - w pełni zintegrowane z wtryskiem powłoki, a nie tylko podpodeszwy, sprawiają, że nasze podeszwy zewnętrzne są kompatybilne zarówno z wiązaniami DIN-alpine, jak i Tech.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj