Od dawna wiadomo, że właściwie dopasowany plecak to nie tylko wygada, ale i bezpieczeństwo, a odpowiednie rozmieszczenie bagażu gwarantuje zachowanie sił na dłuższy czas. W trosce o dobro naszego klienta wraz z marką Deuter postanowiliśmy uruchomić Fit Center.

Fit Center to akcja mająca na celu kompleksowe rozwiązanie problemów z doborem plecaka. Centrum zostało zaprojektowane w taki sposób, aby dawało możliwość przymierzenia plecaka w warunkach przypominających jego faktyczny załadunek. Wraz z przygotowanymi instrukcjami oraz odpowiednio przeszkoloną obsługą sklepu wierzymy, że Fit Center pozwoli uświadomić klientom jak właściwie zapakować i dopasować plecak do własnej sylwetki oraz umożliwi podjęcie właściwej decyzji co do wyboru odpowiedniego modelu. Jak działa Fit Center możecie sprawdzić w naszym sklepie w Łodzi przy ul. Żeromskiego 78.

Centrum daje możliwość prawidłowego doboru i dociążenia również innych marek będących w naszej ofercie jednak to dzięki współpracy z marką Deuter, zdecydowaliśmy się na ten krok. Plecaki Deuter są niezwykle różnorodne i w zależności od przeznaczenia zastosowano w nich różne systemy nośne. Fit Center pozwoli znacznie szybciej i łatwiej odnaleźć różnice pomiędzy nimi a także docenić doskonały rozkład ciężaru w naszych plecakach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj