Nikt nie chce być krewnym, znajomym bądź członkiem rodziny, który daje okropne prezenty, ale nawet najbystrzejsi Mikołajowie mogą znaleźć się w sytuacji, gdy nie wiadomo co kupić gdy chodzi o snowboardzistów - "bo przecież on już wszystko ma". I tu właśnie wkraczamy my na białym koniu z podpowiedziami, albowiem nigdy nie jest tak, że on/ona ma już wszystko, nigdy!. Zatem nigdy więcej fałszywych uśmiechów i wymuszonych podziękowań - w tym roku robisz to dobrze, z gwarantowanymi trafieniami dla każdego snowboardzisty_tki.

skarpety

Skarpety snowboardowe

Jako prezent na Boże Narodzenie skarpety przeżywają renesans, ale przecież to nie jedyna okazja. Właściwie dla snowboardzistów skarpety nigdy nie wyszły z mody. Porządne skarpetki mogą być dosłownie różnicą między dobrym a złym dniem w górach, a jazda w zupełnie nowej parze skarpetek to wyjątkowe uczucie (zaufaj nam). Oprzyj się pokusie kupienia najgrubszych dostępnych skarpet - skarpety techniczne są zaprojektowane tak, aby zapewnić ciepło, jakiego potrzebuje gość. Wełna merynosów to najlepsza opcja na całodzienne ciepło, ale jeśli zwykle nie przeszkadza im zimne stopy, sprawdzą się również syntetyczne skarpety. Jeśli przed zakupem poczujesz potrzebę zgłębienia zagadnienia skarpet sprawdź nasz wpis na blogu.

Wiązania snowboardowe

Dla osób, które nie jeżdżą na desce, może się to wydawać dziwnym prezentem, ale różnica w zwiększeniu komfortu i wydajności wiązania jest ogromna. Znalezienie odpowiedniego rozmiaru jest łatwe, ponieważ wystarczy znać rozmiar buta, a jest to zdecydowanie tańszy prezent niż nowa deska. W tym sezonie skupiamy się na wiązaniach Burton’a i Bent Metal.

Suszarki / Grzałki do butów snowboardowych

Grzałka może okazać się bardzo trafionym prezentem, gdyż należy do kategorii, fajnie mieć, ale jak mam sobie sam kupić to wolę coś innego... A zupełnie poważnie, patrząc czysto pragmatycznie to jest to jeden z lepszych wyborów. Dzieje się tak dlatego, gdyż butów / linerów snowboardowych nie pierzemy i nie suszymy. Niestety takie działanie może trwale uszkodzić, lub nawet zniszczyć liner. Natomiast grzałka nie przegrzewa butów nie doprowadzają do ich rozformowania, a dodatkowo może być wykorzystywana przez cały rok. Do suszenia, rękawiczek, ale również butów biegowych, trekkingowych i tych wyposażonych w membrany.

Suszarka Therm-ic Dryer

1171800065
Suszarka Therm-ic Dryer to idealny dodatek do butów narciarskich, dzięki niej masz pewność, że Twoje buty narciarskie będą suche bez martwienia się, że możesz uszkodzić lub rozformować delikatne buty narciarskie.
199,00 zł

Rękawice snowboardowe

Każdy snowboardzista wie, że rękawiczek nigdy dość. To, że się gubią wiedzą nie tylko snowboardziści, u nich jednak zużycie rękawic przebiega często w szybszym tempie niż u narciarzy. Ciepłe, nieprzemakalne rękawice wyposażone w membranę to must-have każdego snowboardzisty, więc możesz być pewien, że prezent będzie trafiony!

Kask lub gogle

Kask i gogle to niezbędny element wyposażenia każdego snowboardzisty, dlatego napewno warto wziąć pod uwagę któryś z nich jako trafiony w 100% prezent. Jednak sugerujemy tego typu prezenty, gdy naprawdę dobrze znamy się z obdarowywanym a to za sprawą 2 bardzo ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

  • Rozmiar i kształt głowy
  • Krzywizna kasku vs krzywizna gogli co pozwala na idealne spasowanie kasku z goglami.

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z poniższymi wpisami, aby wiedzieć na co konkretnie zwrócić uwagę podczas wyboru kasku snowboardowego bądź gogli.

na co zwrócić uwagę kupując golge poradnik
kask poradnik

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj