PRODUKTY ARCHIWALNE Preparat Czyszczący Holmenkol Shoe Clean 125 ml IMPRHOLMSHOECLEAN Holmenkol

Preparat Czyszczący Holmenkol Shoe Clean 125 ml

IMPRHOLMSHOECLEAN

Holmenkol Shoe Clean to wysokiej jakości preprat do usuwania zabrudzeń z obuwia sportowego. Głęboko wnika w tkaninę, dzięki czemu czyści głębokie i zasuszone zaburdzenia.

 

Holmenkol Shoe Clean jest niezbędnym środkiem do czyszczenia zaburdzonego obuwia sportowego. Usuwa bardzo głębokie i zasuszone zabrudzenia, dzięki czemu przywraca mocno zużytym butom pierwotny blask. Nakładany w postaci pianki, aplikowany przez gombkę jest bardzo wydajny i skuteczny. Daje możliwość punktowego stosowania.

Systamtyczne czyszczenie butów wspomaga ich oddychalność. Silnie działający ale delikatny Holmenkol Shoe Clean nie niszczy materiału z jakiego zostało wykonane obuwie. W celu lepszej ochrony przed zanieczyszczeniami oraz wodą obuwie należy zaimpregnować środkiem Shoe Proof.

Aby uzyskać najlepsze efekty nalezy stosować się do zaleceń producenta. Środek nakładać na zewnątrz lub w bardzo dobrze wentylowanym pomieszczeniu.


Pojemność
125 ml

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj