Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Regulamin bonów towarowych "Bike Orient".

Regulamin dotyczy bonów towarowych wydanych jako nagrody dla uczestników imprez "Bike Orient"

  1. Bony towarowe można zrealizować w sklepie Gold Sport:

 Gold Sport, Łódź, ul. Kopernika 33 oraz w sklepie internetowym www.goldsport.pl w okresie do 31 października 2016r.
  2. W celu dokonania zakupu towarów, których łączna wartość przekracza wartość bonu towarowego, okaziciel/posiadacz bonu towarowego zobowiązany jest dopłacić różnicę pomiędzy wartością bonu towarowego, a wartością wybranych przez niego towarów.
  3. W przypadku dokonania zakupu towarów, których łączna wartość jest niższa niż wartość bonu towarowego, którym nabywca płaci za te towary, Gold Sport nie zwraca różnicy pomiędzy wartością bonu towarowego, a wartością wybranych przez nabywcę towarów.
  4. Każdy bon towarowy może być wykorzystany tylko jeden raz przez jednego klienta. Zrealizowany bon towarowy nie jest zwracany klientowi. Bon może być zreazlizowany tylko przez osobę, która ten bon otrzymała. Zamówienia składane przez osoby nieupoważnione będę przez nas anulowane. 
  5. Ostatecznym terminem realizacji bonów towarowych w przypadku zakupów w sklepie przy ul. Kopernika 33 jest dzień 31 października 2016r., do godziny otwarcia sklepu Gold Sport, przy ul. Kopernika 33 w Łodzi. Sklep czynny jest do godziny 18:00. Ostatecznym terminem realizacji bonów towarowych w przypadku zakupów w sklepie interentowym www.goldsport.pl jest dzień 31 października 2016r., do godziny 23:59. 
  6. Po wyżej wskazanym dniu niezrealizowane bony towarowe tracą swoją ważność.
  7. Wydane przez Gold Sport bony towarowe nie podlegają wymianie na pieniądze.
  8. W przypadku reklamacji towaru nabytego bonem towarowym, obowiązują przepisy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 , poz. 1176, ze zm.). W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, Klient uprawniony jest do naprawy produktu lub jego wymiany na taki sam. W momencie braku możliwości wymiany bądź naprawy reklamowanego produktu Klient otrzymuje równowartość produktu w formie bonu towarowegoo. W przypadku częściowej zapłaty pieniędzmi za reklamowany produkt, Klient tę wartość otrzymuje w gotówce.
  9. Towar zakupiony za bony lub z udziałem bonów nie podlega zwrotowi. 
Jak dokonać zakupu z uzyciem kodu rabatowego? Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce Kody Rabatowe.

W razie wątpliwości lub pytań, jestesmy do Twojej dyspozycji! Dzwoń lub pisz do nas. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.