Saszetka Deuter Organizer Belt PRODUKTY ARCHIWALNE Saszetka Deuter Organizer Belt 39024 Deuter
Saszetka Deuter Organizer Belt PRODUKTY ARCHIWALNE Saszetka Deuter Organizer Belt 39024 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Saszetka Deuter Organizer Belt 39024 Deuter
PRODUKTY ARCHIWALNE Saszetka Deuter Organizer Belt 39024 Deuter

Saszetka Deuter Organizer Belt

39024

Niezwykle lekki, wygodny i przestronny Deuter Organizer Belt pomieści wszystkie wartościowe i drobne przedmnioty. Doskonały do użytku codziennego, podczas podróży transportem publicznym. Najważniejszez rzeczy zawsze pod ręką.

 
Kolor
  • Czarny
  • Granatowy

Wyjątkowy Deuter Organizer Belt wyposażony został w szereg kieszonek, dzięki którym łatwo można posegregować zawartość. Doskonale sprawdza się jako podręczna saszetka podczas podróży oraz podczas codziennych czynności, na przykład w transporcie publicznym. Chroni wartościowe przedmiotów oraz ułatwia do nich szybki dostęp. Doskonale uzupełnienie do plecaka, walizki. Dobrze sprawdza się zarówno w mieście jak i poza min.

Deuter Organizer Belt wyposażony jest w dwie obszerne kieszenie, które chronią zawartość zamkami błyskawicznymi. Wewnątrz większej znajdują się dodatkowe przegródki, które ułatwiają rozmieszczenie drobnych przedmiotów wewnątrz. Klucze chroni wszyty w komorę główna plastikowy klip. Zewnętrzny, wszyty w górną część trok, pozwala na noszenie saszetki w ręku oraz zamocowanie jej do jakiegoś uchwytu.

Wykonany z wytrzymałej tkaniny pas wyposażony został w plastikowe klamry, które ułatwiają odpinanie i zapinanie saszetki. Skonstruowane zostały tak, by nie rozpiąć się samodzielnie. Pas jest regulowany, dzięki temu można go dopasować do osoby, która z saszetki korzysta.

Szczegóły wyposażenia:

  • Komora główna
  • Wewnętrzne kieszenie siatkowe, zapinane na zamek błyskawiczny
  • Wewnętrzna przegródka
  • Wewnętrzna kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny
  • Kieszeń przednia
  • Regulowany pas
  • Klip na klucze
Wysokość
14 cm
Szerokość
23 cm
Głębokość
6 cm
Waga
145 g
Pojemność
1,8 l
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Rocznik
2019 r.
4046051095691

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj