PRODUKTY ARCHIWALNE Saszetka Deuter Wizard 3910016 Deuter

Saszetka Deuter Wizard

3910016-7000

Plecak, który w jednej chwili staje się saszetką. Saszetka, która w chwile staje się plecakiem. Dopasuj Deuter Wizard do swoich potrzeb i potrzby chwili. Bardzo lekki i łatwy w przechwowywaniu.

 
Kolor
  • Czarny

Deuter Wizard to lekka, kompaktowa saszetka, która z łatwością przekształca sie w niewielki w pełni funkcjonalny plecak. Jak saszetka wyposażona została w dwie zapinane na zamek błyskawiczny kieszenie. Jako plecak w obszerna komorę główną, z wewnętrzna kieszonka na przechowywanie wartościowych przedmiotów.

Saszetkę można dopasowywać do obwodu ciała za pomocą regulowanego, zapinanego na klamrę pasa. Szelki plecaka są również regulowane. Wykonane z miękkiej wyściółki są wygodne przy dłuższym noszeniu.

Doskonale sprawdza sie podczas wypadów do miasta lub krótkich wycieczek pozamiejskich. Niewiele waży, dobrze się przechowuje. Zapewnia komfort wyboru.

Szczegóły wyposażenia saszetki:

  • Dwie przegrody zapinane na zamek błyskawiczny
  • Regulowany pas biodrowy, zapinany na plastikową klamrę


Szczegóły wyposażenia plecaka:

  • Przestronna komora główna
  • Wewnętrzna kieszonka na wartościowe przedmioty
  • Regulowane szelki
Wysokość
42 cm
Szerokość
25 cm
Głębokość
14 cm
Waga
165 g
Pojemność
10 l
Płeć
Unisex
Rozmiar
1-15 litrów
Materiał
Deuter-Taffeta-Nylon
Rocznik
2018 r.
4046051068077

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj