Obniżona cena!

-20%

Deski Deska Snowboardowa Capita Defenders Of Awesome 1911253 CAPiTA

Deska Snowboardowa Capita Defenders Of Awesome


Ulubiona deska całego świata snowboardu!

Więcej informacji

1 519,20 zł z VAT

zamiast 1 899,00 zł z VAT

Tagi:
 • CAPITA 2020
 • Warning: Last items in stock!

  • Spotkasz ją pod nogami każdego: na sztruksie, w puchu, na najgrubszej rurce w snowparku, w powietrzu nad największą skocznią i w barze koło gondolki, przy wianuszku najpiękniejszych snowboarderek! Ladies and gentlemans, przed wami tegoroczna wersja Defenders Of Awesome. Jeszcze lepsza, jeszcze mocniejsza, słowem ulepszyliśmy deskę idealną! W aktualnym sezonie nowością w tym najlepiej i najszybciej sprzedającym się modelu w kolekcji Capity, jest szybszy i jeszcze bardziej przyjazny ślizg Superdrive™.
  • Nie wierzysz? Sprawdź nagrody jakie zgarnęła DOA: Grade Eh Snowboard Canada, dwa razy Most Wanted Snowboardera oraz aż 5-krotnie Good Wood Transworld Snowboarding! Korzystając z nauk Istot Światła połączonych z mocą Piramidy Rozwoju Umysłu, możemy uczyć się korzystania z nieskończonych pokładów energii i odblokować ludzki potencjał. Dalej Defenders Of Awesome, pokażcie że to co prawdziwe dla was, jest prawdziwe dla wszystkich. DOA zawiera komponenty nowej generacji. Hybrydowy camber dostarcza pop i reakcję deski z regularnym camberem z przewidywalnością odwróconego cambera.
  • Profil: Resort V1 - Tradycyjny camber w centralnej części deski, zero camber za wiązaniami i reverse camber przy nosie i tailu
  • FSC® CERTIFIED DUAL CORE to rdzeń, który powstał z myślą o riderach i zawodnikach chcących wynieść swoje umiejętności snowboardowe jak najwyżej! Ten lekki rdzeń z topoli z dwoma paskami buku zapewniającymi desce wytrzymałość oraz zwiększając jej moc, sprawi, że jazda będzie łatwa i wygodna, a deska nas nigdy nie zawiedzie.
  • Ścianki boczne wykonane z ABS1000
  • CARBON FIBER BEAMS - 2 paski o szerokości 30mm praktycznie wzdłuż całej deski, które usztywniają ją i wpływają na płynniejsze prowadzenie jej po stoku.
  • SPECIAL BLEND FIBERGLASS - Optymalna mieszanka włókna szklanego dwuosiowo laminowana w połączeniu z dodatkami strukturalnych, w celu zwiększenia wydajności.
  • MAGIC BEAN™ RESIN - Ten nowy system żywiczny ma bio-zawartość 60% odnawialnych surowców rolnych. Jest produkowany bez odpadów i emisji gazów cieplarnianych. W produkcji ma niską temperaturę wymagającą wysokiej wydajności. Jest sprężysty, potężny i wyjątkowo trwały. Żywica MAGIC BEAN™ daje znacznie silniejsze i sztywniejsze właściwości, co pozwala zmniejszyć grubość rdzenia. Naszym celem jest zaoszczędzenie masy rdzenia drewna poprzez zwiększenie żywicy. Oznacza to uzyskanie lżejszej deski, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.
  • Quantum Drive™ Base - Kolejna nowość w kolekcji Capity na sezon 2019! Twardszy, mocniejszy i jeszcze szybszy - ulepszony ślizg spiekany z bardzo dobrą absorpcją wosku. Dzięki zwiększonej gęstości cząsteczek polietylenu, ślizg chłonie większą ilość cząsteczek wosku, co pozwoliło zmniejszyć częstotliwość smarowania deski. Poprawnie przygotowany ślizg spiekany jest trwały i bardzo szybki.
  • Flex: 5,5/10
  Rocznik 2020 r.
  Płeć Mężczyna

  Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz opinię

  Deska Snowboardowa Capita Defenders Of Awesome

  Deska Snowboardowa Capita Defenders Of Awesome

  Ulubiona deska całego świata snowboardu!

  Koszty Przesyłki

  Darmowa dostawa na terenie Polski

  Przy zakupach o wartości powyżej 300 złotych.

  Za darmo!

  Darmowa

  Odbiór osobisty w jednym z naszych sklepów.

  Za darmo!

  Przesyłka Pocztawa (3 - 5 dni roboczych)

  Paczka pocztowa priorytetowa.

  16,00

  Paczkomaty InPost (2 - 4 dni roboczych)

  Odbierasz kiedy chcesz w każdym paczkomacie.

  15,00

  Przesyłka Kurierska DPD (1 dzień roboczy)

  Przesyłka Standartowa - dostawa w dzień roboczy.

  Przesyłka Specjalna - dostawa w sobotę.

  Przesyłka Świąteczna - dostawa w niedzielę.

  15,00

  20,00

  25,00

  Przesyłka międzynarodowa

  Koszty przesyłki liczone są indywidualnie.

  Od 50,00


  Wymiana i Zwroty

  Warunki zwrotów.

  Towar zakupiony w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu, bez podania przyczyny.

  Dokumenty – Zwracany towar należy dostarczyć do naszego sklepu wraz z dowodem zakupu i wypełnionym oświadczeniem o odstapieniu od umowy..

  Zakupiony towar możesz zwrócić w dowolny sposób:

  Zwrot osobisty towaru zakupionego na goldsport.pl

  Za darmo!

  Za pomocą firmy kurierskiej

  Najszybszy sposób.

  Cennik operatora

  Za pośrednictwem Poczty Polskiej

  Cennik operatora

  Za pomocą paczkomatów InPost

  Cennik operatora

  30 podobne produkty


  W ofercie dla:

  Do wyczerpania zapasów