PRODUKTY ARCHIWALNE Spodnie Salomon EXO Pro 3/4 Tight Salomon EXO Pro 3/4 Tight Salomon

Spodnie Salomon EXO Pro 3/4 Tight

375019
Bardzo obcisłe, ale nie krępujące ruchów, kompresyjne getry biegowe. EXO Pro 3/4 Tight są doskonałymi partnerami podczas inetensywnych przygotowań do startu w zawodach.
 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Spodnie Salomon EXO Pro 3/4 Tight zostały opracowane tak by w jak najbardziej wydajny sposób podwyższać wydolność i skuteczność teningów. Zastosowana w nich technologia EXO ma za zadanie ograniczyć wysiłek mięśni i wspomagac ich regenerację.

Spodnie Salomon EXO Pro 3/4 Tight wykonane zostały z bardzo elastycznej tkaniny, na którą naklejono twardszą warstwę w postaci plastrów miodu. Dzięki niej mięśnie oprócz ucisku są również podczas biegu masowane. Odzież kompresyjna podczas wysiłku fizycznego ma bardzo korzystny wpływ na jego inetnsywność oraz na poprawę komfortu. Ucisk mięśni niweluje mikrourazy, które są wynikiem luźnego uderzania ich o siebie, a stosowana przez Salomona technologia Exo zmniejsza wydzielanie się kwasu mlekowego. Wpływa to na szybszą regenrację mięśni po treningu i zapobiega powstawaniu zakwasów.

Spodenki wyposażono w kiesznie na drobne przedmioty oraz na żele. Odblaskowe logo poprawia widoczność podczas treningów po zmroku. Cała powierznia tkaniny została porkyta filtrem UPF50, kótry zabezpiecza skórę przed promienowaniem UVA oraz UVB.

Szczegóły wyposażenia:
  • Zapinana na zamek kieszonka
  • Dwie kiesznie na żele
  • Filtr chroniący przed promieniowaniem UV
  • Odblaskowe logo
Waga
110 g
Płeć
Mężczyna
Materiał
Korpus: 51% Poliamid, 49% Elastan. Wstawki: 80% Poliamid, 20% Elastan. Pas biodrowy: 73% Poliamid, 27% Elastan.
Wyposażenie dodatkowe
Zapinana na zamek kieszonka. Dwie kiesznie na żele. Filtr chroniący przed promieniowaniem UV. Odblaskowe logo.
Membrana
Brak
Dopasowanie
Skin Fit
1000000000191

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj