PRODUKTY ARCHIWALNE Spodnie Salomon Intensity 3/4 Tight Salomon Intensity 3/4 Tight Salomon

Spodnie Salomon Intensity 3/4 Tight

379464
Dopasowane męskie getry biegowe 3/4. Intensity 3/4 Tight sa na tyle ciepłe, że doskonale sprawdzają się również w chłodniejsze, a nawet mroźne dni.
 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
Salomon Intensity 3/4 Tight wykonane zostały z myślą o długich i inetnsywnych biegach, ale ich zastosowanie jest dowolne. Bardzo dobrze sprawdzą sie podczas codziennych treningów, testów na górskich szlakach jak i startu w zawodach. Ich dopasowanie podtrzymuje mięśnie, wspomagając ich wydolność w najtrudniejszych warunkach.

Odzież kompresyjna podczas wysiłku fizycznego ma bardzo korzystny wpływ na jego inetnsywność oraz na poprawę komfortu. Ucisk mięśni niweluje mikrourazy, które są wynikiem luźnego uderzania ich o siebie. Wpływa to na szybszą regenrację mięśni po teeningu i zapobiega powstawaniu zakwasów.

Bezpieczeństwo i komfort korzystania ze spodni Intensity 3/4 Tight podwyższają dwa rodzaje nadruku, które zostały w nich zastosowane. Widoczność poprawiają odblaskowe elementy graficzne, a antypoślizgowy nadruk na nogawkach daje mozliwość opierania na nim dłoni podczas podbiegów. Getry wyposażono w zapinaną na zamek kiesoznkę oraz dwie kieszonki na żele. Cała powierznia tkaniny została porkyta filtrem UPF50, kótry zabezpiecza skórę przed promienowaniem UVA oraz UVB.

Szczegóły wyposażenia:
  • Odblaskowe logo
  • Anypoślizgowy nadruk na udach
  • Zapinana na zamek kieszeń
  • Kieszenie na żele
  • Filtr UV
Waga
150 g
Płeć
Mężczyna
Materiał
Korpus: 78% Poliamid, 22% Elastan. Wstawki: 80% Poliamid, 20% Elastan.
Wyposażenie dodatkowe
Odblaskowe logo. Anypoślizgowy nadruk na udach. Zapinana na zamek kieszeń. Kieszenie na żele. Filtr UV
Membrana
Brak
Dopasowanie
Skin Fit
1000000000191

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj