PRODUKTY ARCHIWALNE Sznurowadła Salomon Quicklace Kit Salomon Quicklace Kit Salomon

Sznurowadła Salomon Quicklace Kit

326672

System szybkiego sznurowania wykorzystywany w butach biegowych, trekkingowych i obuwiu do narciarstwa biegowego. Wytrzymałe kewlarowe linki gwarantują trwałość Quicklace.

 
Kolor
  • Czarny

Quicklace Kit to niezawodny, łatwy i wygodny w obsłudze system sznurowania opatentowany i powszechnie stosowany w obuwia Salomon. Znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest precyzja i szybkość sznurowania. Doskonale sprawdza sie więc w obuwiu biegowym, trekkingowym i butach do narciarstwa biegowego. Gwarantuje trzymanie sznurowania i możliwość wygodnego i szybkiego dopasowania napięcia linek do potrzeb użytkownika.

Linki użyte w produkcji Quicklac wykonane są z wytrzymałego włókna poliestrowego, oplecionego otokiem kewlarowym. Dzięki temu sa one bardzo wytrzymałe na otarcia i zerwania oraz w pełni wodoodporne. Plastikowe elementy wykonane są z wytrzymałego materiału, który chroni je przed uszkodzeniem mechanicznym.

Opakowanie zawiera pełen, kompletny zestaw elementów niezbędnych do wymiany uszkodzonego lub zużytego systemu sznurowania Quicklace.

Dodatkowa zaletą systemu Quicklace jest to, że można go wykorzystać w każdego rodzaju obuwiu. Róznież w butach do użytku codziennego i dla dzieci.

Szczegóły:

  • Linki wykonane z poliestru i kewlaru
  • Długość linek dopasowana do obuwia każdej wysokości
  • Instrukcja montażu

 

1000000000194

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj