Terms Termite Hammertone 1,2 PRODUKTY ARCHIWALNE Terms Termite Hammertone 1,2 Hammertone 1,2
Terms Termite Hammertone 1,2 PRODUKTY ARCHIWALNE Terms Termite Hammertone 1,2 Hammertone 1,2
PRODUKTY ARCHIWALNE Terms Termite Hammertone 1,2 Hammertone 1,2
PRODUKTY ARCHIWALNE Terms Termite Hammertone 1,2 Hammertone 1,2

Terms Termite Hammertone 1,2

Hammertone 1,2 Black

Wyposażony w dwa kubki, bardzo wygodny duży termos dla więcej niz jednej osoby. Doskonale izoluje ciecz od warunków zewnętrznych i ma gwarancje szczelności.

 
Kolor
  • Czarny

Niezależnie od waruków, napój który przechowywany jest w środku przez wiele godzin zachowuje swoja temoeraturę. Doskonała termoizoalacja oraz szczelność zapobiegają zarówno wychładzaniu jak i wyciekaniu cieczy ze środka. Termite Hammertone 1,2 l jest przeznaczony dla jednej i więcej osób. Wyposażonoy został w dwa kubki, które łatwo razem umiescić na termosie i odróznić. Jeden jest czarny, a drugi czerowny.

Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących wysoki komfort używania. Do jego produkcji użyto stali, która charakteryzuje się niska chropowatością, co w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie czystości wewnątrz termosu. Zapobiega to nagromadzaniu się osadów i zabrudzeń podczas używania. Korek wyprodukowano w technologii One twist®, która umożliwia odkręcenie i zakręcenie termosu jednym ruchem, bez konieczności całkowitego wykręcania korka. Powierzchnia termosu została pokryta z zewnątrz antykorozyjnym pokryciem, który zapobiega ślizganiu się w dłoni. Można dzięki temu korzystać z niego w rękawiczkach. Termos ma gwarancję pełnej szczelności, dzięki zastosowaniu technologii Leak proof.

Szczegóły:

  • BPA free, BPS free, EN 12546-1 - spełnia najwyższe normy technologiczne, potwierdzające jakość i parametry techniczne a także wymogi przyjęte dla termosów.
  • Dwa kubki
  • Korek One twist®
  • Szczelność Leak proof
  • Antykorozyjne pokrycie
  • Szczotkowana stal, zapobiegająca tworzeniu się osadów.
  • Termiczny efekt izolacji (6 godzin) - 78 stopni lub więcej
  • Efekt zimno (6 godzin) - 10 stopni lub mniej
Wysokość
31,4 cm
Szerokość
9,5 cm
Waga
510 g
Pojemność
1,2 l
1000000000078

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj