Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Bike Fitting.

Jeśli tu trafiłeś to nie trzeba Cię przekonywać, że optymalizacja pozycji na rowerze jest istotną sprawą, dzięki której każdy, KAAŻDY rowerzysta może zaznać komfortu podczas jazdy na rowerze. Bóle w odcinkach szyjnym bądź lędźwiowym kręgosłupa, bóle nadgarstków to nie są dolegliwości, które towarzyszą tylko osobom, które mają nieprawidłowo dobrane rowery - zła wielkość ramy, źle określone potrzeby i błędny wybór typu roweru, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Bo potrafią do tego dojść: bóle kolan, drętwienie stóp i rąk, niestabilna pozycja na rowerze (ciągłe szukanie prawidłowej pozycji), unikanie siedzenia na podjazdach etc. Oczywiście te i inne dyskomforty również jesteśmy w stanie zweryfikować podczas sesji fittingowej.

To co proponujemy to bike fitting rowerów z bazy 80 producentów, dzięki któremu jesteśmy w stanie krok po kroku sprawdzić czy, gdzie i dlaczego może być Ci niewygodnie. Bazę rowerów znajdziesz tu.

Zatem jak wygląda Bikefitting w Gold Sport.

1. Wywiad - jesteś najdoskonalszym z czujników, doskonale znasz swoje Ciało dlatego zebranie informacji jest dla nas tak ważne

2. Ustawienie profilu - w trakcie wywiadu odpowiesz na szereg pytań, które pomogą nam sprofilować Twoje oczekiwania

3. Badanie podologiczne - stopy są bardzo istotne i mimo, iż jeżdżąc na rowerze nie dotykasz nimi podłoża, komfort i odpowiednie wsparcie stóp jest kluczowe.

4. Ustawienie bloków w butach rowerowych.

5. Wymiarowanie

6. Sprawdzenie czy posiadasz właściwy rower (wielkość ramy, typ)

7. Optymalizacja roweru

8. Jazda testowa

Sesja fittingowa trwa ok. 1,5 do 2 godzin i prowadzona jest w sklepie Gold Sport przy ul. Żeromskiego 78. Koszt to 200 zł. Terminy należy rezerwować telefonicznie - 42 636 22 21.

Jeśli uważasz że Bike Fitting to zbyt wiele i wolisz po prostu mieć dobrze dobrany rower zajrzyj tu.