Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Sprawdź gdzie się znajdujemy lub umówi się na wizytę 42 637 60 39

Indywidualne wkładki sportowe SIDAS.

Bootfitting czy serwis butów naciarskich jest tylko jednym z elementów, które można / należy wykonać w przypadku, kiedy walczymy o komfort w butach np. narciarskich. O ile wykonanie procesu formowania buta wewnętrznego czy wzięcie na warsztat skorupy buta są krokami 2 i 3 to ustabilizowanie stopy w bucie jest zdecydowanie krokiem numer 1.  

Stopa każdego człowieka ma unikatową budowę i zostawia niepowtarzalne odbicie np na piasku, ale nawet para stóp nie jest identyczna. Występuje wiele różnic stóp:

- są stopy płaskie,

- wysokowysklepione,

- normalnie wysklepione,

w końcu mamy też stopę prawą i lewą, z czego każda z nich może mieć inną długość oraz objętość. Jakby tego było mało stopy to jeden znajbardziej złożonych elementów naszego narządu ruchu (28 kości, 27 mięśni, 33 poziomy ruchomości stawów). Wyżej wymienione elementy są bezpośrednio powiązane i determinują naszą postawę ciała. Stopy są "inteligentne" różne, ich części mogą zmieniać swoją wielkość, długość i ustawienie oraz różnić się między sobą, liczba kombinacji jest wręcz nieograniczona. 

W Gold Sport rozumiemy także to, że każdy z nas jest inny, ma odmienne potrzeby, preferencje, a czasami zdarza się tak, że to problemy natury ortopedycznej utrudniają nam cieszenie czasem wolnym. Wychodząc na przeciw problemom i potrzebom, dzięki rozmowie i prawidłowo wykonanej analiza stóp, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które będzą najlepsze i najbardziej komfortowe dla stóp naszych klientów. Tylko precyzyjnie dobrane i wykonane wkładki są w stanie przywrócić komfort i ustabilizować stopę w bucie, zahamować pogłębianie się wad postawy, a w efekcie zniwelować bolesne odciski, wykluczyć obtarcia, poprawić krążenie czy zniwelować powstanie kontuzji.

Działamy krok po kroku na każdym z trzech poziomów dopasowania. Od wkładki przez buty wewnętrzne skończywszy na modyfikacji skorupy. Dzięki temu masz pewność, że na żadnym etapie nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Nasze usługi wykonujemy od początku do końca dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Ocena podologiczna stóp oraz darmowe formowanie wkładek FlashFit™ oraz Custom™ zakupionych w Gold Sport odybwa się w sklepie przy ul. Żeromskiego 78, chcesz umówić się na konkretną godzinę? Dzwoń! 42 637 15 36