Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Sprawdź gdzie się znajdujemy lub zadzwoń 42 637 60 39

Scott Bike Fitting.

SCOTT FITTING SYSTEM Q1 GOLD SPORT ŁÓDŹ ŻEROMSKIEGO 78

Czym jest Smartfit?

System Smartfit jest narzędziem pomiarowym opracowanym przez naukowców z Radlabor Gmgh. Stworzony przez naukowców z Centrum Olimpijskiego we Freiburgu oraz Instytutu Sportu na Uniwersytecie we Freiburgu, łączy naukową wiedzę z zakresu fizyki, biomechaniki i anatomii z wieloletnim doświadczenim zdobytym w centrach badawczych i serwisowych Freiburga, Monachium i Frankfurtu.

Dla kogo Scott Fitting System?

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na prawidłowym doborze roweru, oraz a może przede wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort i brak bólu pleców czy nadgarstków podczas jazdy na rowerze. Chcą się czuć na własnym rowerze dobrze bez względu czy lubią krążyć na rowerze po mieście, śmigać po lesie, startować w zawodach.

SCOTT FITTING SYSTEM Q1 BY RADLABOR GOLD SPORT ŁÓDŹ ŻEROMSKIEGO 78

Ile kosztuje Scott Bike Fitting?

Cena będzie zależeć od tego na co się zdecydujesz do wyboru masz:

Wymiarowanie - zobacz czego dokładnie możesz się spodziewać i za co płacisz.

Bike Fitting w oparciu o Scott Smartfit by Radlabor.

Usługa wymiarowania jest w pełni darmowa dla klientów kupujących rower w Gold Sport, dzięki niej macie pewność, że rower, który kupujecie jest dla was idealny. Technologia Smartfit dostępna jest dla każdego, kto chce mieć dobrze dobrany i ergonomiczny rower bez względu na to ile zamierzasz przeznaczyć na jego zakup. Nie jesteś zainteresowanych żadną z naszych marek, ale chcesz mieć pewność co do wyboru innego roweru? Nic prostrzego skorzystaj z naszej usługi i bądź pewny wyboru roweru z pośród takich marek jak:

SCOTT FITTING SYSTEM Q1 GOLD SPORT, MARKI

SCOTT FITTING SYSTEM Q1 GOLD SPORT  MARKI 2

SCOTT FITTING SYSTEM Q1 GOLD SPORT MARKI 3

Jak działa system Smartfit?

System jest kompleksowy oraz działa etapowo, dzięki czemu w kilku prostych krokach osiągamy zamierzony cel.

1. Wymiarowanie
Polega na dokładnym zeskanowaniu postury rowerzysty wraz z uwzględnieniem długości kończyn. Tak stworzony profil pozwala na odpowiedni dobór roweru i jego wielkości, do preferencji rowerzysty. Zebrane dane mogą być z biegiem czasu uaktualniane dzięki czemu rowerzysta może mieć pełen ogląd sytuacji względem poprzednich wyborów.

2. Analiza
Na podstawie pobranych danych / przeprowadzonego wywiadu z rowerzystą oraz po uwzględnieniu preferencji typu roweru np. mtb, szosa, ebike, trekking, city oraz charakteru jazdy np. rekreacyjna, sportowa, wyczynowa.

3. Wybór
Dzięki zgromadzonym informacjom następuje wybranie odpowiedniego modelu ramy wraz z jej rozmiarem oraz uwzględnieniem niezbędnych modyfikacji mostka, sztycy, offsetu czy długości ramion korby.

RADLABOR SCOTT FITTING SYSTEM Q1 MOŻLIWOŚCI GOLD SPORT ŁÓDŹ ŻEROMSKIEGO 78

W efekcie mamy możliwość nie tylko w pełni dopasować rower, który już posiadamy do naszych potrzeb co zaowocuje znaczną poprawą ergonomii i komfortu użytkowania roweru, ale także zminimalizuje bóle powstające po długotrwałym siedzeniu w siodle. 

Scott Bike Fitting daje też nowe możliwości w kwestii prawidłowego i optymalnego doboru roweru do potrzeb, preferencji i stylu jazdy rowerzysty.