Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Sprawdź gdzie się znajdujemy lub zadzwoń 42 637 60 39

Serwis narciarski.

Kupienie i użytkowanie sprzętu narciarskiego niesie ze sobą wiele radości płynącej z pokonywania kilometrów tras narciarskich na perfekcyjnie dobranym przez naszych fachowców sprzęcie.

Należy jednak pamiętać, aby nasz ukochany sprzęt był w jak najlepszej kondycji za każdym razem, gdy postanawiamy pojechać na narty. Zostawiając swój sprzęt w naszym serwisie, masz gwarancję, że zmówiona przez Ciebie usługa zostanie wykonana rzetelnie i terminowo. Jeśli okaże się, że sprzęty wymaga dodatkowej naprawy zostaniesz o tym poinformowany i zostanie przedstawiony Ci kosztorys.

Decydując się na serwis narciarski Gold Sport – ul. Żeromskiego 78 wybierasz ogromne doświadczenie naszych serwisantów i masz pewność, że fachu nie uczymy się na Twoim sprzęcie. Dbając o Twój sprzęt narciarski, w swojej pracy wykorzystujemy maszyny renomowanej niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

Chcesz sprawdzić czas oczekiwania na wykonanie usługi serwisowej? Zadzwoń! 42 637 60 39

Cennik:

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach nart. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 kwietnia 2016.

Montaż wiązań narciarskich zjazdowych 40,00
Komputerowa diagnostyka pracy wiązań narciarskich od 30,00
Ostrzenie nart z wyrównaniem ślizgu (uzupełnienie ubytków) założeniem struktury i smarowaniem na gorąco 60,00
Smarowanie na gorąco 10,00
Smarowanie żelazkiem 40,00
Wklejka od 20,00
Odbarczanie skorup butów narciarskich (jeden punkt) 50,00
Inne usługi wg. oceny serwisu od 30,00