Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Sprawdź gdzie się znajdujemy lub zadzwoń 42 637 60 39

Serwis snowboardowy.

Kupienie i użytkowanie sprzętu snowboardowego niesie ze sobą wiele radości płynącej z pokonywania kilometrów tras i dni spędzonych w snowparku na perfekcyjnie dobranym przez naszych fachowców sprzęcie.

Należy jednak pamiętać, aby nasz ukochany sprzęt był w jak najlepszej kondycji za każdym razem, gdy postanowisz wyskoczyć na deskę. Zostawiając swój sprzęt w naszym serwisie, masz gwarancję, że zmówiona przez Ciebie usługa zostanie wykonana rzetelnie i terminowo. Jeśli okaże się, że sprzęty wymaga dodatkowej naprawy zostaniesz o tym poinformowany i zostanie przedstawiony Ci kosztorys.

Decydując się na serwis snowboardowy Gold Sport – ul. Żeromskiego 78 wybierasz 25 lat doświadczenia naszych serwisantów i masz pewność, że fachu nie uczymy się na Twoim sprzęcie. Twój sprzęt jest serwsowany na renomowanym sprzęcie niemieckiej firmy Reichmann & Sohn.

Chcesz sprawdzić czas oczekiwania na wykonanie usługi serwisowej? Zadzwoń! 42 637 60 39


Cennik:

Cennik ma charakter orientacyjny, wszystkie wyceny są dokonywane przy kliencie po oględzinach sprzętu. W przypadku potrzeby dokonania dodatkowych napraw podczas wykonywania usługi, serwisant kontaktuje się klientem i przedstawia dodatkowy kosztorys. Obowiązuje od 1 kwietnia 2016.

Montaż wiązań do snowboardu (inserty) 35,00
Montaż wiązań do snowboardu (wkręty) 35,00
Ostrzenie snowboardu z wyrównaniem i smarowaniem na gorąco 70,00
Ostrzenie snowboardu z falowanymi krawędziami Mervin 100,00
Smarowanie desek snowboardowych na gorąco 15,00
Wklejka od 20,00
Inne usługi wg. oceny serwisu od 30,00