Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Wymiarowanie.

Technicznie rzecz ujmując polega na bardzo dokładnym pobraniu wymiarów rowerzysty przy pomocy urządzenia z oprogramowaniem jakim jest Scott Smartfit. Przenosząc to na język korzyści wymiarowanie daje Wam odpowiedź na pytanie: Jaki rower jest dla MNIE odpowiedni?

Nie mówimy tu o typie roweru, tylko o tym aby dobrać go odpowiednio do budowy naszego ciała, do naszej sylwetki. Sam wzrost ciała daje nam tylko mgliste pojęcie na temat wielkości ramy czy wielkości koła na jakim powinniśmy jeździć, o sukcesie czyli w tym przypadku prawidłowo dobranej wielkości roweru decydują detale jak długość kończyn, przekrok, postura naszego ciała, czy się garbimy, styl jazdy na rowerze.

Po co to?

Jeśli sama wizja prawidłowo dobranego roweru nie jest wystarczającym argumentem, zobacz jakie jeszcze kożyści z tego płyną.

  1. Oszczędzaj pieniądze tak, tak! Kupując rower w naszym sklepie wymiarowanie masz zupełnie za darmo, dzięki temu i Ty i my mamy pewność, że wybierasz to co jest dla Ciebie najlepsze dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze na niepotrzebne wymiany.
  2. Jeśli nie jesteś zainteresowany rzadną z marek w ofercie Gold Sport, też skorzystaj z wymiarowania. Nie każdy sklep rowerowy ma w danej chwili każdy rower w każdym dostępnym rozmiarze jakiego zapragniesz. Zanim zostawisz zadatek w sklepie, żeby ściągnąć "MOŻE" dobry rower, albo postanowisz kupić rower w sklepie internetowym uprzednio studiując tabele wielkości i geometrię ram z które są dla Ciebie czarną magią zdecyduj się na wymiarowanie. Mamy dostęp do bazy ponad 80 producentów rowerów dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci w doborze odpowiedniej wielkości roweru. Dzięki temu gdy zdecydujesz się na zakup roweru u konkurencji bądź w sklepie internetowym będziesz mieć pewność, że wybierasz ten prawidłowy rozmiar. Dodatkowo powiemy Ci z jakimi ewentualnymi modyfikacjami roweru w przyszłości musisz się liczyć, aby było Ci na nim wygodnie.
  3. By czerpać przyjemność z jazdy.

Jeśli jesteś zainteresowany wymiarowaniem, zapraszamy Cię do Gold Sport ul. Żeromskiego 78, pamiętaj jeśli decydujesz się na zakup roweru z pośród marek dostępnych w naszej sieci dealerskiej wymiarowanie jest zupełnie za darmo. Jeśli chcesz skorzystać z tej usługi do wyboru marki roweru, której nie mamy w ofercie, koszt wymiarowania wynosi 100 zł.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Scott Smartfit i poznać bazę rowerów, którą dysponujemy? Kliknij tu.

Wymiarowanie jest ok, ale chcesz mieć w pełni zoptymalizowany rower pod siebie? Pomyśl o Bike Fittingu.