PRODUKTY ARCHIWALNE Wiązania Snowboardowe RIDE EX RIDE EX Ride

Wiązania Snowboardowe RIDE EX

12a1008

EX to model marki RIDE Snowboards oparty o trwałość i wszechstronność. To znakomita relacja ceny do jakości.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
  • Niebieski

EX to model marki RIDE Snowboards oparty o trwałość i wszechstronność. To znakomita relacja ceny do jakości. Aluminiowa, bardzo lekka, regulowana baza EDGE dopracowana łyżka ComfortFlex, w połączeniu z łatwymi w regulacji i komfortowymi paskami RAD Straps i Thin Grip Plus oraz niezawodne pompki aluminiowe Astro Glide OG, zapewniają solidną dawkę kontroli przy pełnym komforcie użytkowania niewygórowanej cenie.

Od wielu sezonów RIDE Snowboards promuje wśród Riderów technologię CORRECT STANCE, która oparta jest na anatomicznych badaniach poprawnego ułożenia stopy, stawy skokowego oraz stawu kolanowego podczas jazdy na snowboardzie. Dzięki zastosowaniu w wiązaniach RIDE’a pochylonych podkładek WEDGIE i asymetrycznej pięty w płycie wiązania oraz asymetrycznego Highback’u, jazda na snowboardzie jest dużo bardziej komfortowa, kontrola dużo lepsza i to wszystko bez obawy o nadwyrężenie stawów.

KONSTRUKCJA:

Płyta: Aluminum Edge™ z regulowana piętą
Łyżka: ComfortFlex™
Podkładki: Wedgie™
Paski górne: Rad™
Paski dolne: ThinGrip™ Plus
Pompki: Astro Glyde™
Dyski: Forged Aluminum Micro-Disc (kompatybilne z systemem EST)

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2017 r.
1000000000483

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj