PRODUKTY ARCHIWALNE Wiązania Snowboardowe RIDE FAME RIDE FAME Ride

Wiązania Snowboardowe RIDE FAME

RIDE FAME

Wiązanie FAME marki RIDE Snowboards oferuje wysoki poziom zaawansowania technicznego skierowany do dziewczyn nie szukających żadnych kompromisów i ceniących sobie niezawodność.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Chcesz zyskać Sławę i Fortunę ?! Wszystko przed Tobą!

Wiązanie FAME marki RIDE Snowboards oferuje wysoki poziom zaawansowania technicznego skierowany do dziewczyn nie szukających żadnych kompromisów i ceniących sobie niezawodność!
FAME doskonale radzi sobie w każdych warunkach, od przygotowanego stoku, poprzez park i jazdę w puchu. Super lekka, sztywna aluminiowa płyta Infinity™, niezawodne pompki AstroGlyde™ LT, komfortowa łyżka SLINGBACK™, a do tego świetnie dopasowane i wygodne paski. Całość daje pewność, że możesz skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy w każdych warunkach.
FAME świetnie sprawdza się w technicznej, szybkiej jeździe na krawędzi, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Od wielu sezonów RIDE Snowboards promuje wśród Riderów technologię CORRECT STANCE, która oparta jest na fizjologicznych badaniach poprawnego ułożenia stopy, stawy skokowego oraz stawu kolanowego podczas jazdy na snowboardzie. Dzięki zastosowaniu w wiązaniach RIDE’a pochylonych podkładek WEDGIE i asymetrycznej pięty w bazie wiązania oraz asymetrycznego Highback’u, jazda na snowboardzie jest dużo bardziej komfortowa, kontrola dużo lepsza i to wszystko bez obawy o nadwyrężenie stawów.

KONSTRUKCJA:

Płyta: Aluminum Infinity™ z regulowana piętą
Łyżka: Slingback™
Podkładki: Wedgie™
EVA Basepad
Paski górne: Freestyle Ankle Strap™
FlipSide™ Mount Strap: System ułatwiający wkładanie buta do wiązania
Paski dolne: ThinGrip™
Pompki: Astro Glyde™ LT
Dyski: Forged Aluminum Micro-Disc (kompatybilne z systemem EST)

Płeć
Kobieta
1000000000485

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj