PRODUKTY ARCHIWALNE Wiązania Snowboardowe RIDE LTD RIDE LTD Ride

Wiązania Snowboardowe RIDE LTD

RIDE LTD

LTD marki RIDE Snowboards to najwyższy model freestyle’owy, który świetnie sprawdza się dla zaawansowanych Riderów, zarówno w parku, na skoczniach jak i w backcountry.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny
  • Niebieski

LTD marki RIDE Snowboards to najwyższy model freestyle’owy, który świetnie sprawdza się dla zaawansowanych Riderów, zarówno w parku, na skoczniach jak i w backcountry. W nowym sezonie dodaliśmy jeszcze uretanową łyżkę SLIMEBACK LTD Highback, aby przyspieszyć przenoszenie siły i energii przy jednoczesnym amortyzowaniu drgań. Nie masz się zastanawiać czy uda się ollie przy wchodzeniu na poręcz lub czy masz kontrolę potrzebną przy wykonywaniu tricków na skoczni. Połączenie regulowanej, super lekkiej, aluminiowej bazy Infinity z nowymi asymetrycznymi paskami górnymi Padless Performance Straps i niezawodnymi aluminiowymi pompkami ASTRO Glide LT, pozwala skupić się na trenowaniu techniki i mocnych trickach.

Od wielu sezonów RIDE Snowboards promuje wśród Riderów technologię CORRECT STANCE, która oparta jest na anatomicznych badaniach poprawnego ułożenia stopy, stawy skokowego oraz stawu kolanowego podczas jazdy na snowboardzie. Dzięki zastosowaniu w wiązaniach RIDE’a pochylonych podkładek WEDGIE i asymetrycznej pięty w płycie wiązania oraz asymetrycznego Highback’u, jazda na snowboardzie jest dużo bardziej komfortowa, kontrola dużo lepsza i to wszystko bez obawy o nadwyrężenie stawów.

Płeć
Mężczyna
1000000000462

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj