PRODUKTY ARCHIWALNE Wiązania Snowboardowe RIDE REVOLT 12A1006 Ride

Wiązania Snowboardowe RIDE REVOLT

12A1006

Wiązanie Revolt z kolekcji RIDE Snowboards to mega uniwersalne wiązanie na którym zarówno szybka jazda, jak i freestyle, będą czystą przyjemnością.

 
Rozmiar
Kolor
  • Czarny

Wiązanie Revolt z kolekcji RIDE Snowboards to mega uniwersalne wiązanie na którym zarówno szybka jazda, jak i freestyle, będą czystą przyjemnością. Powiązanie takich technologii jak: elastyczna, absorbująca drgania, poliuretanowa łyżka Slimeback DE, lekka, regulowana aluminiowa płyta EDGE z podkładkami Wedgie 2.5 dodającymi popa i poprawiającymi kontrole podczas jazdy, wygodne, dopasowane górne paski Freestyle Core i niezawodne aluminiowe pompki Astro Glide LT to wszystko otwiera szerokie możliwości podnoszenia swoich umiejętności na snowboardzie.

Od wielu sezonów RIDE Snowboards promuje wśród Riderów technologię CORRECT STANCE, która oparta jest na anatomicznych badaniach poprawnego ułożenia stopy, stawy skokowego oraz stawu kolanowego podczas jazdy na snowboardzie. Dzięki zastosowaniu w wiązaniach RIDE’a pochylonych podkładek WEDGIE i asymetrycznej pięty w płycie wiązania oraz asymetrycznego Highback’u, jazda na snowboardzie jest dużo bardziej komfortowa, kontrola dużo lepsza i to wszystko bez obawy o nadwyrężenie stawów.

KONSTRUKCJA:

Płyta: Aluminum Edge™ z regulowana piętą
Łyżka: Slimeback™ DE
Podkładki: Wedgie™
Eva Basepad
Paski górne: Freestyle Core ™
Paski dolne: ThinGrip™ Plus
Pompki: Astro Glyde™ LT
Dyski: Forged Aluminum Micro-Disc (kompatybilne z systemem EST)

Płeć
Mężczyna
Rocznik
2017 r.
1000000000482

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj