PRODUKTY ARCHIWALNE Zegarek Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium SS022657000 Suunto

Zegarek Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium

SS022657000

Suunto Spartan to postęp przed logiką. Gdy logika mówi, że powinniśmy zostać w łóżku i spać, chęć postępu podpowiada, żeby wstać i zrobić trening. Nowy Suunto Spartan jest urządzeniem, które napędza Twój postęp!

Suunto Spartan to postęp przed logiką. Gdy logika mówi, że powinniśmy zostać w łóżku i spać, chęć postępu podpowiada, żeby wstać i zrobić trening. Nowy Suunto Spartan jest urządzeniem, które napędza Twój postęp! Zegarek Suunto Spartan Ultra Stealth Titanium to długo oczekiwana kolejna generacja multidysyplinarnego zegarka od Suunto. Dzięki dotykowemu kolorowemu wyświetlaczowi pokrytemu szafirowym szkłem przekonasz się jak to jest dotykać perfekcji. Tytanowa koperta zadba o lekkość i bezpieczeństwo precyzjnego urządzenia w niej ukrytego.

Spartan jest inny niż pozostałe urządzenia pomiarowe, cechuje go precyzja i perfekcja. Wszystkie urządzenia składane są ręcznie w Finlandii. Koperty wykonane są z tytanu klasy 5, który wykorzystywany jest na codzień do zastosowań medycznych i areotechnicznych. Suunto Spartan to pełnowartościowy smartwatch, który dzięki możliwości podłączenia do iPhone'a i urządzeń z Androidem, może odbierać smsy i połączenia i sprawiać, że Twoja codzienność w pracy będzie bardziej efektywna. Wreszcie dzięki połączeniu Suunto Spartan z aplikacją Movescount, która również analizuje dane z serwisów społecznościowych, zawsze będziesz mógł wykonać efektywny trening, nawet jeśli znajdziesz się w innym mieście podczas delegacji służbowej!

Cechy:
- szkło szafirowe
- dotykowy ekran
- kolorowy wyświetlacz
- tytanowa koperta
- smartwatch
- wysokościomierz barometryczny
- nawigacja
- GPS
- alarm wibracyjny
- waga ok. 73g.
- Całodobowy pomiar aktywności
- brak pasa do pomiaru tętna Suunto Sensor Belt
- Bluetooth

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj