Kaski

Pokazano 1-24 z 59 pozycji

Ochrona głowy na stoku to niezbędne minimum. Urazy czaszki mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje, a o upadek na twarde skaliste podłoże nietrudno. Zazwyczaj większość wywrotek powoduje niegroźne obrażenia - drobne stłuczenia czy siniaki. Bywa też jednak i tak, że z pozoru łatwy zjazd kończy się dramatem, dlatego nie warto lekceważyć kwestii bezpieczeństwa. W Polsce przepisy nakazują noszenie kasku narciarskiego na stokach osobom małoletnim do 16 roku życia. Pozostałym nie grozi grzywna z tego powodu. Aczkolwiek coraz więcej dorosłych, w trosce o własne zdrowie i życie, również zaczyna korzystać z tego rozwiązania. Oferowane przez nasz sklep kaski narciarskie zapewniają doskonałą ochronę głowy i redukują ryzyko urazu do minimum.

Są opatrzone obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a jednocześnie wyróżniają się niebanalnym wzornictwem. Mnogość kształtów i odcieni pozwoli Ci wyróżnić się na stoku, podkreślić własny styl oraz dobrać kask do kombinezonu i reszty akcesoriów. Jednak nowoczesny wygląd to nie wszystko. Ważne są też dodatkowe funkcje, takie jak systemy regulacji, dobra wentylacja, rodzaj mocowania gogli, miękkie, odczepiane nauszniki czy sposób wykończenia warstwy wewnętrznej. Posiadamy szeroki asortyment kasków narciarskich, snowboardowych, turystycznych, freestylowych i sportowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprzedajemy również kaski z wbudowanym systemem audio specjalnie dla koneserów muzyki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności tej strony. Kliknij tutaj